2726

بچه ها من خیلی تنبلم از بچگی خانوادم بهم کار ندادن که خسته نشم الآن حوصله هیچ کاری ندارم هیچ هدفی ندارم کل روزم به خواب میگذره  چی کار کنم ؟ حوصله فعالیت ندارم میشه بگین وقتایی که مثل من حوصله ندارین چیکار می کنین که وقتتون به بطالت نگذره ؟

ببخشید استارترجان

خیلی لازم دارم 😭😭😭😭

لطفا لطفا لطفا لطفا🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

هرکی میدونه بیاد بگه 👇👇👇

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6988529/کار-در-منزل-با-گوووووووشیکسی-سراغ-داره-بیاد-بگه-لطفا

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو باشگاه

تفریح کن.

کتاب بخون

اهنگ گوش بده

برقص

برو کلاسی که دوس داری

آشپزی کن

به فکر آینده و چیزی که دوست داری باش 

بزار همه از تو تعریف کنن و دست و پنجه ات هنر باشه😉

انشالله که موفق و خوشبخت باشی عزیزم 

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴
2728

دقیقا منم مثه تو ام.

ولی هدف دارم.

کلاسو ایناهم هرجی بخام میرم.

میدونی تقریبا مثه تو ام پدر و مادرم کاری بهم ندادن مثلا من الان تا حالا ظرف تشستم فقط به خاطر اینکه بشینم درسمو بخونم ازم نخاستن کاری کنم.

✌😎
دقیقا منم مثه تو ام. ولی هدف دارم. کلاسو ایناهم هرجی بخام میرم. میدونی تقریبا مثه تو ام پدر و ماد ...

خب من جنبه منفیشو دارم حوصله انجام کار ندارم تو که مثل منی بگو چی کار می کنی این مواقع ؟ 

خب من جنبه منفیشو دارم حوصله انجام کار ندارم تو که مثل منی بگو چی کار می کنی این مواقع ؟ 

میخابم😐.

خب یکم از اون کارو که شروع کنی اگه پشتکار داشته باشی میتونی بقیشو با حوصله انجام بدی.

✌😎
چجوری یعنی ؟

از صبح تا شب میای تو نینی سایت یا داری اسکول میکنی یا اسکولت میکنن اصلا نمیفهمی که شب شد اینقد حال میده یه بار به ساعت نگاه میکنی می بینی 10 صبح دفعه بعد که می بینی 3 بعد از ظهره بعد یه چیزی سر یخچال میخوری بعد یه چرتی میزنی دوباره میای تو نینی سایت یا اسکول میشی یا اسکول میکنی تا شب 

میخابم😐. خب یکم از اون کارو که شروع کنی اگه پشتکار داشته باشی میتونی بقیشو با حوصله انجام بدی.

همین دیگه همینه که من همش خوابم دیگه راه حلی به غیر از خواب میخوام که این شرایطو تغییر بدم 

2706