2733
2739

😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

😂😂😂😂😂😂😐

🐥🧸جییییییییغ جیییییییییغ جیییییییییغ....                       چیه؟  چرااینجوری نگامیکنی؟  جیغ ندیدی ؟امضای خودمه دوســ دارم جیغ بزنم   🔪🏃‍♀️تاحالادیدین کسی هم سگ اخلاق باشه🐶هم شوخ طبع👻 ودرعین حال مغرور😌ومهربون وخجالتی؟....سلام اون منم✋🏻  منوبی موقع ازخواب بیدارمیکنین قابلیت استخدام توداعش دارم🔪💔☠️
خداروشکر بد نیس ولی هنوز مشکلمون حل نشده که کامل افسردگیش برطرف شه🥺

مبسه علایمس رو بگی؟ 

شوهرم بسدت پرخاشگره 

با خودش حرف میزنه 

عصبیع 

میل جنسی نداره 

فک کنم افسرده ست

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
2738
مبسه علایمس رو بگی؟  شوهرم بسدت پرخاشگره  با خودش حرف میزنه  عصبیع  میل جنسی ...

ن عزیزم اینجوری نیس شوهرم

تو دوران افسردگی که میل جنسیشون قطعا کم میشه ولی کم کم که بهتر میشن دوباره برمیگرده

بیشتر تو خودشه 

کم حرف میزنه

یهو میزنه زیر گریه

همش به گذشته فکر میکنه خودشو سرزنش میکنه

شوهر تو چرا اینجوری شده؟؟یهویی الکی؟؟

برای حال روحی شوهرم یه صلوات میفرستی  
ن عزیزم اینجوری نیس شوهرم تو دوران افسردگی که میل جنسیشون قطعا کم میشه ولی کم کم که بهتر میشن دوبار ...

بخاطر ناکامی های مالی و شکست سنگین در بورس.

شما رابطع دارین؟ 

ما کلا نه

اتق خوابش رو عم جدا کرده

بخاطر ناکامی های مالی و شکست سنگین در بورس. شما رابطع دارین؟  ما کلا نه اتق خوابش رو عم ج ...

ماام سر یه مسئله مالی متاسفانه

وا چرا شوهرت ابنجوری میکنه مگه تقصیر تو بوده اخه 

نه دیگه در ابن حد نبود بعد یکی دوماه عین اولش شد تقریبا

تموم نشده ولی به خودش اومده و میگه هرچه باداباد 

ماام سر یه مسئله مالی متاسفانه وا چرا شوهرت ابنجوری میکنه مگه تقصیر تو بوده اخه  نه دیگه در ا ...

دارو میخوره؟ 

من شوهرم همش با چاقو و ... حمله میکنه بهم😞

دارو میخوره؟  من شوهرم همش با چاقو و ... حمله میکنه بهم😞

وا جون من راس میگی یا ایسگام کردی😐ینی چی خب اینکه افسردگی نیس باید تیمارستان بستری شه البته ببخشیدا

ولی این افسردگی نیس خواهشا با دیگران درمبون بزار 

2706