2726

اره😐

۱۹سالمه🤣🤣۸4 رو نمی‌دونم چرا گذاشتم🤣🤣🤣میشه واسه خوشبختیم و واسه اینکه زودتر خونه درست کنیم و بریم خونه خودمون و یه فرشته کوچولو بیاریم صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارع پسرعموم

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
2728

بله ماشین خواهر دوستم قشنگ از جلوی خونشون دزدیدنش 😪 ... خودمم جایی که ماشینشونو دزد برده بود یه بار پارک کردم درم یادم رفته بود قفل کنم و فاجعه دیگه این بود که سوییچم یادم رفته بود درارم 🤣 .. هر کی از دزدی ماشین می گه من یاد اون فاجعه میفتم 

پیدا هم کنن نمیشه بهش گفت ماشین 

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

بیمه بدنه اگر داشته باشه میده اونم ی درصدی ازش رو

ولی من ماشین مامانم و ماشین دوستم و ماشین خاله همسرم رو دزدیدن و پیداهم شد.مامانم و دوستم بعد ۱ هفته خاله همسرم بعد چندماه

2706