2726

مشکلتون رفع شد؟

من چند ساله بچه دار نمیشم مشکل از همسرمه 

بهم گفتن لای کتاب باز کنم دقیق بگن چیه با دارو رفع میشه یا با دعا نویس 

بعد گفتن چل بری کنم 

کسی انجام داده؟؟

نمیدونم چرا من اعتقاد ندارم وقتی دکتر گفته اسپرم ضعیفه مگه با دعانویس حل میشه؟

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

اینکه از خدا بخواهی و دعا کنی درست 

اما خدا به ما عقل داده که دنبال راه درمان باشیم با وجود علم...

من سه سال باردار نمی‌شدم هر کسی از راه می رسید آدرس میداد برم پیشش برای دعا 

یا خاک مرده می آوردن یا آب مرده 🤦🏻‍♀️

میگفتم تا خدا هست اینا خرافاته 

اول از خدا خواستم و دوم دنبال درمان بودم 

اول خدا بهم بچه داد بعد درمان ها تاثیر داشت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همسرت باید تحت درمان قرار بگیره فک نمیکنم این چیزا تاثیر داشته باشه

مرسی گلم یه مدت مادر شوهرم خیلی پا پیچم شده بود 

واقعا ناراحت شدم از اینکه نمیتونن قبول کنن مشکل از کجاست.

دکتر دوسال پیش گفته بود فقط ای وی اف جواب میده اونم هرچه سریع تر اقدام کنید که اسپر ها رو به نابودی ان 

یه بار انجام دادم ک منفی شد 

دیگه ام یه مشکلاتی پیش اومد نرفتم دکتر

راستش اصلا امید ندارم

غیر از اون هزینه ی دارو ها خیلی سنگین بود برام 

غیر دردی که تحمل میکردم

الان بعد دوسال نمیدونم خودم و همسرم تو چه مرحله ای از نازایی هستیم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2728
اینکه از خدا بخواهی و دعا کنی درست  اما خدا به ما عقل داده که دنبال راه درمان باشیم با وجود عل ...

ای جانم خدا برات نگهداره عزیز دلم 

منم با خودم میگم خدا بخواد معجزه میشه 

اما دیگه راه درمان رو ادامه ندادم

الان بیشتر ترس دارم از ادامه دادنش

ن بابا چله چیه شوهرتو ببر دکتر 

😁 ممنون عزیزم 

خرنوب با عسل بده شوهرت پیج فلورا تاجیک رو دنبال کن

خرنوب رو از کجا تهییه کنم که اصل باشه؟

امیدت رو به خدا از دست نده  ولی حتما دنبال درمانت باش

فعلا چون میرم سرکار نمیتونم 

غیر اون فعلا توان مالی این اجازه رو نمیده برم دکتر

باید یکم اوضاعمون خوب بشه پس انداز کنم برای دکتر و درمان

مرسی خانمی♥️

والا بخدا دقیق نمی‌دونم اما شنیدم میگن اگه یه آدم مومن و اهل نماز و قرآن واست چله بری کنه بچه دار میشی 

یه آشنای دور مامانم بچه دار نمیشد گفت زن عموی شوهرش براش چله بری کرده ماه بعدش گف باردارم 

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷
والا بخدا دقیق نمی‌دونم اما شنیدم میگن اگه یه آدم مومن و اهل نماز و قرآن واست چله بری کنه بچه دار می ...

الله و علم خدا خودش بهتر میدونه

والا مادرشوهر منم ۲ سال اول بچه دار نمی‌شده 

چل بری کرده خدا شوهرمو بهش داد

اما منکه دکتر رفتم دکتر گفت دلیل نازایی نبود اسپرمه

انشاالله خدا بخواد معجزه میشه. من الان معجزه بزرگ زندگیم تو دلمه

ای جوووونم خدا برات نگه داره عزیز دلم عاقبت بخیر بشه انشاالله 

2706