2737
2734
عنوان

یه سوال دارم ....

75 بازدید | 5 پست

من دیشب داشتم مسواک میزدم 

اخه دندون یکم جرم داره یکم از جرم دندونم کنده شد 

بعد که خابیدم خاب دیدم دندونم لقه 

اخه من ذهنم درگیر بود چون ی تیکه از جرم دندونمم کنده شده بود ممکنه بخاطر اون این خابو دیده باشم ؟!

بلع

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله مشخصه

نوکر حلقه به گوشتم ارباب جان،چقد قشنگه این جمله که میگن برادری به تعداد نیست به معرفته مثل حسین که فقط عباس و داشت.یا حسین  محرم ها برام عین بهشته🌼 گلی دارم که گرد گل ز سنبل سایه بان دارد،بهار عارضش خطی به خون ارغوان دارد   تو همونی ک حتی وقتی کنارمی دلتنگت میشم  نفسام بنده نفساته  به شدت علاقه مند آرامش،وحس خوبم.علاقه مند به تایپیک انرژی مثبت و جذبم اگه چنین تایپیکی سراغ دارین لطفا به من اطلاع بدین  یه کاربری دیگه دارم که در دسترسم نیست پس تازه وارد نیستم  باتشکر
2728