2737
2734
عنوان

حقایقی در مورد منِ چاقِ خیلی ناراحت

| مشاهده متن کامل بحث + 957 بازدید | 48 پست
تمام مشکلاتت برمیگرده به اینکه اعتماد به نفس نداری همین !!! منم هم وزن و هم قد شما هستم ولی اصلا خود ...

از لاغری خیلی خوشم میاد و وقتی ۵۲ کیلو بودم احساس خیلی خوبی داشتم.

الهی عزیز دلم ناراحت نباش باز دغدغه ی من قد بلندی و لاغریمه  چقدر دیشب شبه بدی و پشت سر گذاشتم

ادما از چیزی که دارن راضی نیستم

نه شما راضی نه من باور کن دوست داشتم جلی شما باشم 

غصه نخور عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اتفاقا تپلی خیلییییم قشنگه چیه این پاره استخون میکنین خودتونو اصن لباسم نمیاد ب تن ادم😕من وقتی لاغربودم خوشگلترین لباس دنیاتنم زارررر میزد پودرخوردم دارم بهترمیکنم خودمو نمیدونم این مدلاغریو کدوم بوووق انداخت توجامعه

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
2738
اتفاقا تپلی خیلییییم قشنگه چیه این پاره استخون میکنین خودتونو اصن لباسم نمیاد ب تن ادم😕من وقتی لاغر ...

اره منم توپولو دوس دارم😀

اما دیگه به لاغرا توهین نکن عزیزم😃😃😃

ناموسا کجات چاقه:/ خیلیم خوبی خودت اینجوری حس میکنی ..به نظرم توپر بودن خیلی خیلی بهتر از لاغر بودنه

اما شهریار به جای "کارما" گفته:  فلک همیشه به کام یکی نمی گردد...که آسیای طبیعت به نوبت است ای دوست:)     **کاربری برای سه نفر هست***                           
اره منم توپولو دوس دارم😀 اما دیگه به لاغرا توهین نکن عزیزم😃😃😃

ن توهین نکردم بخدا🥺چون خودمم زردنبوی لاغرم

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
2706