2726

یه کرم پودر اصل و خوب بگین که جوش های صورت رو کاااامل کاور کنه و به پوست آسیب نزنه جوش رو زیاد نکنه! 🥲از هرکی میپرسم یه مارکی میگه نمیدونم چجوری تحقیق کنم که بهترینش رو پیدا کنم🤦🏻‍♀️ خیلی هم رو پوست حساسم میترسم یه چیزی بزنم خراب کنه پوستم رو

منم لایک کنین لطفا

نوکر حلقه به گوشتم ارباب جان،چقد قشنگه این جمله که میگن برادری به تعداد نیست به معرفته مثل حسین که فقط عباس و داشت.یا حسین  محرم ها برام عین بهشته🌼 گلی دارم که گرد گل ز سنبل سایه بان دارد،بهار عارضش خطی به خون ارغوان دارد   تو همونی ک حتی وقتی کنارمی دلتنگت میشم  نفسام بنده نفساته  به شدت علاقه مند آرامش،وحس خوبم.علاقه مند به تایپیک انرژی مثبت و جذبم اگه چنین تایپیکی سراغ دارین لطفا به من اطلاع بدین  یه کاربری دیگه دارم که در دسترسم نیست پس تازه وارد نیستم  باتشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بجای کرم پودر دنبال درمان جوشات باشه

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

مارکای آمریکایی

چون آمریکا خیلی سخت گیری میکنه تو این زمینه خیلی خوبن

ولی خیلیییی گرونا

ولی می ارزن ،همون پولی ک قرارع چند سال دیگه خرج دکتر پوست بشه لوازم آرایش میخری

اصلشونم ب سختد گیر میاد

هر بار این تیکر میاد جلو تر چقد ذوق میکنمم برات جانَکَم😍خدا یا خودت حافظ همه تو دلیا باش دامن منتظراشم سبز کن😍
پماد زینک اکساید بزن جوش هات رو درمان کن 😉  کرم پودر استی لودر خیلی خوبه

وای زینک اکساید دارم فوق‌العاده هست اتفاقا؛ ولی انقددد چرب میکنه صورت رو که بیشتر از نیم ساعت نمیتونم رو صورتم نگهش دارم 

2706