2737
2734
استارتر میتونی از طریق مهریه مانع از خروج کشور بشی تا مهریه ات رو نده نمیتونه از کشور خارج بشه با ...

اره کاش حداقل احساسی بازی در نیاره همه حق و حقوقش و ببخشه...

حداقل بخاطر آینده بچه هات از هیچکدوم از حقهات نگذر ...

اول اینکه شوهرشون باعث وجود اون بچه ها هستند پس همون آقا بچه هاشون رو بردارن بزرگ کنن دوم اون   ...

اولی رو آورده درست اگه زندگیش خوب نبود نباید دومی رو می آورد مگه سرنوشت یه انسان مسخره بازی هر وقت دلمون بخواد بیاریم هر وقت نمی‌خواد و خسته شدیم پرتش کنیم از زندگیمون بیرون 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خداییش من تایپک هاتو خوندم دلایلت برای طلاق کاملا بی معنیه 

خواهر من     من نماز نمیخونم   روزه  نمی گیرم     حتی امامزاده هم برای زیارت نمیرم

بالعکس شوهرم به شدت معتقده   حتی شده نذر کرده نمازهای منم میخونه

۱۸ ساله داریم زندگی می کنیم   مشکلی   نداریم

حالا به نظر شما شوهرم نمی تونست منو تو منگنه قرار بده   روزگارم سیاه کنه و طلاقم بده؟؟؟؟؟

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
دوستان همسر استارتر باید قبل ازدواج فکر میکرد نه الان😐 استارتر دوست داشته با ی آدم مذهبی ازدواج کن ...

من باشم میگم برو پی عیاشیت بچه هامم نمی‌دادم دستش بره گمشه همچین مردی

2728
دوستان همسر استارتر باید قبل ازدواج فکر میکرد نه الان😐 استارتر دوست داشته با ی آدم مذهبی ازدواج کن ...

هیچی عزیزم

از نظر کاربرای اینجا تقصیر استاتره که خشکه مقدسه شوهرش و فراری داده...

حالا اگر شوهر خودشون بگه چادر بذار سرت زمین و زمان و به هم میریزن تو روز اول من و اینطوری دیدی چادری میخواستی پر بود میگرفتی❌❌❌❌❌❌❌❌

شوهر استاترم  که از خشکه مذهبی بدش می اومد چرا اومد گرفت میرفت یکی مثل خودش میگرفت ۳ نفر و بیچاره نمیکرد

هر کی نی نی شو نخواست بده به من به شدت نی نی میخوام ولی قسمتم نشده خیلی خیلی مادر خوبی میشم 😢😢😢😢 ...

انشالله خدا بهت میده عزیزم قلبا ناراحت شدم بابت حرفات مطمعن باش نی نی توام میاد بغلت 

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
خداییش من تایپک هاتو خوندم دلایلت برای طلاق کاملا بی معنیه  خواهر من     من نماز نمی ...

آدما فرق دارن باهم 

همسر شما قبل ازدواجم میدونست و مخالفتی نداشت؟

دختری در من ساز امیدواری می نوازد💃🍂

اینجاشو  دیگه نخوندم 

فقط اختلاف  دینی شون رو خوندم

استارتر معذرت میخوام

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
2738

ببینین خانما من باهمه مشکلاتی که توی زندگیم داشتم با شوهرم ساختم.حتی دیگه برام مهم نیست دین و ایمانش.

این آدم بعداز اینکه با یه سری افراد که مهمترینش آقای حسین عباسمنش بود کلا یه آدم دیگه ای شده.

میدونم از لحاظ روحی مشکل داره و باید درمان بشه ولی خودش قبول نداره.

بعد آشنایی با اون آقا کلا دین و ایمانشو گذاشت کنار...حالا این هیچی دیگه برام مهم نیست.

معتقده که آدم فقط خودش باید برای خودش مهم باشه...اگه با همسر و بچه هات و هرکی خوش نبودی ترکشون کن.

توی این چند سال ۴_۵بار شغلشو عوض کرده.

تلویزیون نمیبینه و ما هم میگه نگاه نکنین.

الان تقریبا هیچ دوست و رفیقی نداره و تنهاس.

رفت آمد با خانواده ش رو هم کم کرده.

نشسته توی خونه با قانون جذب میخواد پول جذب کنه.

داره از زیر بار مسئولیت خانواده فرار میکنه.

میگم بچه رو ببر کلاسی جایی میگه نمیتونم خودت ببر از این به بعد فقط میخوام برای خودم زندگی کنم.

حتی به پسر ۵ساله م میگه دیگه بزرگ شدی خودت باید خرج زندگیتو دربیاری😭

الان ما دوتا هیچ احساسی هم نسبت به هم نداریم.

ببینین خانما من باهمه مشکلاتی که توی زندگیم داشتم با شوهرم ساختم.حتی دیگه برام مهم نیست دین و ایمانش ...

خودت تو ایت پستت جواب خودت را دادی

با این شرایط روحی و روانی همسرت میخوای بزاری بچه ها را تربیت کنه🤕🤕

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
پسرم ۵ونیم ساله ودخترم ۱ونیم ساله.

سلام عزیز دلم بچه هارو نده بهش.ببین من خودم زیاد آدم مذهبی نیستم و توی همین دنیای خودم متوجه شدم دین و مذهب که نباشه آدم محدودیت و چهارچوب نداره و ممکنه اگه نادون باشه خیلی اشتباهاتو انجام بده چون ترسی نداره.پس برای بچه هات مشکل ایجاد می‌کنه چون هم نادونه هم بی دین

دلم یکم آزادی میخواست...
وای خدا هی خدا ای وای من اولین باره اینجا بطور جدی هنگ میکنم!!!!!!!!!😑😑😑😑😑😑 دلیل رهایی دخت ...

چرا زود قضاوت میکنید با پیامای دیگران. بهتره خودتون تاپیکاشو بخونید بعد درمورد این بئده خدا قضاوت کنید.

2706