2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مشکلی پیش نیومد؟روز چندم بودی

نه عزیزم مشکلی نیس من دانشجوی پرستاریم اسپوتنیک زدم ولی  باید میرفتم یه شهر دیگه و کلا استرس داشتم پریودم دو روز و نیم طول کشید حالا نمیدونم از استرس بوده یا واکسن 

ولی در کل مشکلی نداره

نه عزیزم مشکلی نیس من دانشجوی پرستاریم اسپوتنیک زدم ولی  باید میرفتم یه شهر دیگه و کلا استرس دا ...

خیلی خیلی ممنون عزیزم

تیکر تولدم.......لطفا برای خوب شدن زندگیم یک صلوات بفرستین :)
من مامانم زد میگفتن اشکالی نداره ولی دوره ش طولانی شد

ببخشید مامانتون بعد تزریق واکسن کرونا پریود طولانی داشتن خوب شدن؟مامان من بعد تزریق حدود ۲۰روزه خونریزی دارن قطع نمیشه

شهید ابراهیم هادی، تو رو به جون مادرت حضرت زهرا قسمت میدم که همین الان که دارم این امضا رو می نویسم باردار باشم یه بارداری سالم و بی خطر که نتیجه ش فرزند سالم و صالح و عاقبت بخیر و محبت اهل بیت باشه. حاجتم رو بده و دلم رو نشکن تا شکایتت رو روز قیامت حضرت زهرا نبرم

من همین که واکسنو زدم اومدم خونه پریود شدم 

هیچ مشکلی پیش نیومد 

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔
ببخشید مامانتون بعد تزریق واکسن کرونا پریود طولانی داشتن خوب شدن؟مامان من بعد تزریق حدود ۲۰روزه خونر ...

دقیقا در جریان نیستم فقط گفت که از حالت عادی طولانی‌تر شده

اگه بیشتراز این شد برن دکتر

Moody🤧