2137
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2050

دلتان بسوزد😎

دختری از جنش آتش🔥با اندکی چاشنی لوس و ملوس🤭یه انسانی تیز هوشانی جذاااااااااااب🌈من یک دخترم با زلفان خرمایی با چشمان مشکی  با لبان سرخ و با قلبی به رنگ سفیدیه روز  من دخترانه میخندم به گونه ای که صدای خنده هایم گوش های آسمان ابی را صاف کند😂 🤭من فرمانروای احساساتم من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️عشق وکالت👩‍⚖️😍عشق رقص💃🧸عشق آشپزی🍟🍔عشق لاک و ارایش🌀👄عشق مو خرگوشی🐰عشق همه چییییییی😅😐

پایه چندمی

دختری از جنش آتش🔥با اندکی چاشنی لوس و ملوس🤭یه انسانی تیز هوشانی جذاااااااااااب🌈من یک دخترم با زلفان خرمایی با چشمان مشکی  با لبان سرخ و با قلبی به رنگ سفیدیه روز  من دخترانه میخندم به گونه ای که صدای خنده هایم گوش های آسمان ابی را صاف کند😂 🤭من فرمانروای احساساتم من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️عشق وکالت👩‍⚖️😍عشق رقص💃🧸عشق آشپزی🍟🍔عشق لاک و ارایش🌀👄عشق مو خرگوشی🐰عشق همه چییییییی😅😐
2183

🙂🙃... کشتی بین ایران و آمریکا ...

❤🤍 بیا احساسمان را به موقع بگوییم همین حالا که درگیرش هستیم , همین حالا که دوستش داری و دوستش دارم … بیا تمام ترس و احتیاط ها را دور بریزیم , دنیا همیشه منتظرمان نمی ماند! وقتی میشود همین امروز از بارانی که می بارد , از نسیمی که می وزد و از جاده رو به رویمان خاطره بسازیم چرا بگذاریم برای فردا ؟ راستش من از فرداها میترسم , تو نمیترسی ؟ اگر روزی بیاید که احساسی باشد اما "عزیزت" نباشد !!! 🤍❤