2137
2106

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه.

برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2050

دلتان بسوزد😎

دختری از جنش آتش🔥با اندکی چاشنی لوس و ملوس🤭یه انسانی تیز هوشانی جذاااااااااااب🌈من یک دخترم با زلفان خرمایی با چشمان مشکی  با لبان سرخ و با قلبی به رنگ سفیدیه روز  من دخترانه میخندم به گونه ای که صدای خنده هایم گوش های آسمان ابی را صاف کند😂 🤭من فرمانروای احساساتم من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️عشق وکالت👩‍⚖️😍عشق رقص💃🧸عشق آشپزی🍟🍔عشق لاک و ارایش🌀👄عشق مو خرگوشی🐰عشق همه چییییییی😅😐

پایه چندمی

دختری از جنش آتش🔥با اندکی چاشنی لوس و ملوس🤭یه انسانی تیز هوشانی جذاااااااااااب🌈من یک دخترم با زلفان خرمایی با چشمان مشکی  با لبان سرخ و با قلبی به رنگ سفیدیه روز  من دخترانه میخندم به گونه ای که صدای خنده هایم گوش های آسمان ابی را صاف کند😂 🤭من فرمانروای احساساتم من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️عشق وکالت👩‍⚖️😍عشق رقص💃🧸عشق آشپزی🍟🍔عشق لاک و ارایش🌀👄عشق مو خرگوشی🐰عشق همه چییییییی😅😐
2183

🙂🙃... کشتی بین ایران و آمریکا ...

❤🤍 بیا احساسمان را به موقع بگوییم همین حالا که درگیرش هستیم , همین حالا که دوستش داری و دوستش دارم … بیا تمام ترس و احتیاط ها را دور بریزیم , دنیا همیشه منتظرمان نمی ماند! وقتی میشود همین امروز از بارانی که می بارد , از نسیمی که می وزد و از جاده رو به رویمان خاطره بسازیم چرا بگذاریم برای فردا ؟ راستش من از فرداها میترسم , تو نمیترسی ؟ اگر روزی بیاید که احساسی باشد اما "عزیزت" نباشد !!! 🤍❤