2129
2106
عنوان

عکس از منظره رو به روتون+عکس

887 بازدید | 52 پست

بیاین بزاریم همه

آقا من دوست دارم ساکت باشممم😬هرجا میرم میگن چتههه چرا کز کردییی چرا حرف نمیزنییی اقا اینطوری راحت ترمممم افتاد؟؟؟؟؟؟

@شایدم_آره_شایدم_نه    

😁

😊ساقی هستم.ارسال به تمام نقاط کشور با اسنپ مخصوص😀 به صورت عمده فعالیت میکنیم. آدرس: تهران ، خیابون خرخالی خیابون رکابی عرقی. با قیمت مناسب و ارزان تر از همه جا💣 کیفیت کار ما اعتبار ماست🙋🏃🏃💃💃💃💃💃💃💃

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

2124

@دلستر_مالت    

😊ساقی هستم.ارسال به تمام نقاط کشور با اسنپ مخصوص😀 به صورت عمده فعالیت میکنیم. آدرس: تهران ، خیابون خرخالی خیابون رکابی عرقی. با قیمت مناسب و ارزان تر از همه جا💣 کیفیت کار ما اعتبار ماست🙋🏃🏃💃💃💃💃💃💃💃

@فنجولیی    

2050

دلتان بسوزد😎

دختری از جنش آتش🔥با اندکی چاشنی لوس و ملوس🤭یه انسانی تیز هوشانی جذاااااااااااب🌈من یک دخترم با زلفان خرمایی با چشمان مشکی  با لبان سرخ و با قلبی به رنگ سفیدیه روز  من دخترانه میخندم به گونه ای که صدای خنده هایم گوش های آسمان ابی را صاف کند😂 🤭من فرمانروای احساساتم من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️عشق وکالت👩‍⚖️😍عشق رقص💃🧸عشق آشپزی🍟🍔عشق لاک و ارایش🌀👄عشق مو خرگوشی🐰عشق همه چییییییی😅😐

سقف👀

Nᴇᴠᴇʀ﹐ɴᴏᴛʜɪɴɢ،  ғʀᴏᴍ ɴᴏ ᴏɴᴇ﹐ɪᴛ ɪs ɴᴏᴛ ɪᴍᴘᴏssɪʙʟᴇ !                                                                                                                                                                چیزی ک نکشتت قوی ترت میکنه .                                                                                                              https://harfeto.timefriend.net/16284301984451      چالش حرف ناشناس ...🧡💫

پایه چندمی

دختری از جنش آتش🔥با اندکی چاشنی لوس و ملوس🤭یه انسانی تیز هوشانی جذاااااااااااب🌈من یک دخترم با زلفان خرمایی با چشمان مشکی  با لبان سرخ و با قلبی به رنگ سفیدیه روز  من دخترانه میخندم به گونه ای که صدای خنده هایم گوش های آسمان ابی را صاف کند😂 🤭من فرمانروای احساساتم من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️عشق وکالت👩‍⚖️😍عشق رقص💃🧸عشق آشپزی🍟🍔عشق لاک و ارایش🌀👄عشق مو خرگوشی🐰عشق همه چییییییی😅😐

@دخی_شیطوووون    

🙂🙃... کشتی بین ایران و آمریکا ...

❤🤍 اعتماد در عشق آن است که از تو دور یا در خواب باشم، با این اطمینان که از تو کاری سر نمی‌زند که قلبم را مچاله کند؛ حتی اگر تمام دنیا را به تو بدهند...🤍❤
2051