2733
2734
عنوان

تا حالا ب موهاتون سرکه زدین؟!

789 بازدید | 18 پست

برای چ مشکلی زدین؟؟نتیجه گرفتین؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مامانم قایمکی ب خاطر اینک مو خوره نگیرم ریخت تو شامپوم موهام انقد وز بود ک نگو دوباره با کلی بدبختی دنبال ی شامپوی جدید گشتم بعد ک پیدا کردم مامانم گفت سرکه سیب ریخته بودم تو شامپوت ولی هیچ تاثیری نداشت

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
2738
من واس نرم شدن موهام سرکه سیب دستساز خودم میزنم

چجوری درست میکنی؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍
مامانم قایمکی ب خاطر اینک مو خوره نگیرم ریخت تو شامپوم موهام انقد وز بود ک نگو دوباره با کلی بدبختی ...

ینی موهات بخاطر سرکه وز شد؟

سرکه زدی به پوست سرت نزن فقط به موهات بزن 

آها مرسی

ینی موهات بخاطر سرکه وز شد؟

اره اصن ی وضعیتی بودا دکلره میکنی مو بسوزه چجوری میشه اونجوری شده بود

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
چجوری درست میکنی؟

سیبو قاچ‌میکنم بدون هسته میریزم تو دبه یکم نون سنگک میزارم روش سرشو میبندم سفت جای خشک و گرم بذارید بعد خودش اب میندازه صاف ش کن میتونی مایه خمیرم بزنی برا تحریکش 

با افتخـــــار کوردم😍😍😍😍
2706