2737
2734

بو و مزه

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رازیانه مخصوص خانمهاس و تقویت هورمونهای زنانه 

زنیان مخصوص آقایان و تقویت هورمونهای مردانه 

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
2731
وا کی گفته همچین حرفی😑😑😑😑

عزیزم من رشته تحصیلیم اینه ، دوره‌های طب سنتی هم همزمان گذروندم 

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
پس زنیان تأثیرش روی معده چیه ؟

بله تاثیر داره اما اگر یه خانم مصرف زیاد داشته باشه باعث افزایش ترشح هورمون مردانه در بدنش میشه برای همین برای خانمها با احتیاط تجویز میشه و از داروی جایگزین استفاده میشه 

همون طور که رازیانه هیچ وقت برای آقایون تجویز نمیشه چون مصرف طولانی مدتش منجر به عقیمی مردها میشه

2738
خیلی متفاوته؟ میشه بیشتر توضیح بدی؟

عزیزم تا نبینی و بو نکنی متوجه نمیشی

زیره،رازیانه،زنیان شکل هم هستن 

ولی مزه هم تفاوت داره 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
عزیزم تا نبینی و بو نکنی متوجه نمیشی زیره،رازیانه،زنیان شکل هم هستن  ولی مزه هم تفاوت داره ...

بله دقیقا

برای یه تحقیق میخواستم بنویسم که چه تفاوت هایی با هم دارن. تو اینترنت هم زیاد گشتم تفاوت جایی نگفته

جدی😳😳😳😳من یکی دو هفتست هرشب میخورم برا التهاب

خب نباید هیچ وقت بدون توجه به مزاجتون هیچ دارویی مخصوصا داروی گیاهی مصرف کنید، تو طب اگر به کسی هم زنیان یا به طور کلی هر دارویی داده میشه اول از همه مزاج شناسی میشه بعد دارو داده میشه 

خوددرمانی بزرگترین مشکل در هر دو طب شده چون اینجوری بدنتو نسبت به درمان مقاوم میکنید و روند درمانتون طولانی و سخت میشه

تنها تفاوتشون همینه؟ یا خواص متفاوت دیگه ای هم دارن؟

خواصشون که کلا متفاوت و بسیار هست اما توی طب عموما به این صورت شناخته میشن 

جدیدا هم همون طور که دوستان گفتن خیلیها زنیان را برای درمان مشکلات معده میخورن که کار درستی نیست چون یا باید ترکیبی مصرف بشه یا اینکه طبق مزاج تجویز بشه 

حالا نمیدونم مورد مصرف شما چیه تا همونو براتون بگم!!!!

2706