2733
2734
مهم‌نیست اگه همسرت راضی باشه میشه که مهرتو بعد زیاد بزنه برات بعد مدتی اصلا این چیزا یادت نمیاد&nbs ...

بله خودم تجربش دارم اصلا تو ذهن آدم نمیاد اگر دیگران بذارن البته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگه من رو مالکیت حساسم باید همه چی به اسم خودم باشه حتی اگر کار کنی پول دربیاری چیزی بخوای بخری به ...

این دیگه کی هست 

خیلی پر رو هست 

از الان شمشیر رو از رو بسته 

دقیقا به چه دلیلی داری بهش فکر می کنی؟ 

از الان میگه اختیار پول خودتم نداری؟؟؟ 

خیلی خودتو دست کم گرفتی ظاهرا 

من ۶ ساله جدا شدم دلیلشم مشکلات روانی طرفم‌بود وسواس فکری 

بنظرم عجله نکن برا ازدواج  والا من خودم همش تقصیره خانوادمه از بس گفتن ازدواج کن که دیگه شوهر گیرت نمیاد رو دستمون میمونی حرف پشتته و اذیتم کردن اخر مجبور سدم قبول کنم الانم پشیمونم

میشه دعا کنید همسرم شغل خوبی گیرش بیادممنون
2728
من خودم یکبار جدا شدم بار دوم که ازدواج کردم خیلی کم از جداایم مبگذشت هنوز اثار اون ازدواج قبلی در و ...

من ۶ سال گذشته قبلی و فراموش کردم بله درسته به مهریه هم نیست 

بنظرم عجله نکن برا ازدواج  والا من خودم همش تقصیره خانوادمه از بس گفتن ازدواج کن که دیگه شوهر گ ...

من بعد ۶ سال الان این آقا رو خودم دوست دارم پدرو مادرم زیاد راضی نیستن اخه راه دوره ..شما چندسالتونه 

این دیگه کی هست  خیلی پر رو هست  از الان شمشیر رو از رو بسته  دقیقا به چه دلیلی دا ...

مثلا میخواد محکم بگیره میگه اولی رو شل کردم اوایل میگفت مال خودته ولی جدیدا اینجور میگه 

2738
بخدا 

خوب به نظر من اصلا به ازدواج باهاش فکر نکنین اقایون قبل از ازدواج کلی وعده و وعید می دن حفظ ظاهر می کنن بعد که ازدواج می کنن معلوم نیست چی از اب در می یان این اقا که همین اول داره گربه رو در حجله می کشه وای به حال بعد ازدواجش.. بعد اینکه حالا که شما ازدواج دومتونه قرار نیست که از حقوقتون کوتاه بیاین عزیزم اعتماد به نفس داشته باشین ان شاالله بهترینها سر راهتون قرار بگیره

الان ناراضی هستید از زندگیتون؟

بله  البته نه واسه مهریه ،ایشون شرایط خوبی ندارن( نه ازنظرمالی اتفاقا وضعش خوبه) منظورم اینه عرضه نداره بزرگتری کنه مدیریت کنه، احترام هر کدوم ما را خطی براش مشخص کنه .منو انداختن وسط هرجور بخوان صحبت میکنن هر بی حرمتی میکنن هر زوری بخوان میگن،یبار بخاطر بی احترامی پسرش فقط ازش خواهش کردم باهاش صحبت کنه که هرکسی شان وشخصیتی داره باید حفظ بشه،راحت گفت ترا بیرونت میکنم اونو نه،اگر مهرم بالا بود غلط میکرد این حرفوبزنه

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
اره شوهرش ولی جهیزیه هم نصف ش رو خرید کلا خیلی خوشبخت شده خدا رو شکر

دختر عمه منم همینطور خدا روشکر شوهرش خیلی آقاست 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
من بعد ۶ سال الان این آقا رو خودم دوست دارم پدرو مادرم زیاد راضی نیستن اخه راه دوره ..شما چندسالتونه ...

خودتو دست کم نگیر وگرنه بقیه هم دست کم میگیرنت حالا که خوانوادت پشتتن بنظرم بیشتر فکر کن یا با یه کیس مناسب تر ازدواج کن

میشه دعا کنید همسرم شغل خوبی گیرش بیادممنون

خواهر من که جاریم هم هست مهریه اش 5 تا سکه است و خدا رو شکر زندگی خوبی داره. منم 313 تا و زندگیم هم خوبه خدا رو شکر. خیلی ها رو هم میشناسم تو اقوام سال تولدشونه. اینها مهم نیست. وقتی ادم با همسرش زیر یه سقفه وقتی شاده به خاطر تعداد سکه ها نیست. مهم اینه اگه طرفت رو قبول داری اگه خودت رو توانمند میبینی تو حفظ زندگی با هر تعداد به توافق برسین خوشبختین

چرخ برهم زنم ار غیرمرادم گردد
2706