2410
2553

مجردم اما فکر کنم سرسنگین😐🔪

یک عدد دهه هشتادیه خوشگل😌❤از کسایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونا هم میخورن متنفرم😑جمعیت قلب منو آمار بگیری همش❤️تویی❤️.           تو سرآغاز همه آرزو های شیرین منی😌🍯.               یه تار موش که سهله...... :)                                     فکرشم به کسی نمیدم😌.                                       آقای قاضی تا کی باید براش بمیرم و اون نبینه؟ :(       :چند بار میتونی بمیری؟تا وقتی که اون ببینه:) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
خب اگہ نفھمید یا عذرخواھی نکرد چیکار می کنی

نشده ک نفهمه یا عذرخواهی نکنه ولی اگر جدی نفهمید رک میگم اینجوری شد یا اینو گفتی من ناراحت شدم 

اگرم عذرخواهی نکرد مشخصه ک اهمیتی نداشته براش واقعا ناراحت میشم

که عشق از پرده عصمت برون آرد زلیخا را..
نشده ک نفهمه یا عذرخواهی نکنه ولی اگر جدی نفهمید رک میگم اینجوری شد یا اینو گفتی من ناراحت شدم  ...

اگہ لج کرد وبحث رو ادامہ داد بازم سرسنگینی باھاش؟

اگہ لج کرد وبحث رو ادامہ داد بازم سرسنگینی باھاش؟

دیگ جوری قاتی میکنم و بعدش کلن محل نمیدم خودش میوفته به غلط کردن هیچوقت نمیزاره ب اون مرحله برسه  

که عشق از پرده عصمت برون آرد زلیخا را..
دیگ جوری قاتی میکنم و بعدش کلن محل نمیدم خودش میوفته به غلط کردن هیچوقت نمیزاره ب اون مرحله برسه &nb ...

دیشب با نامزدم بحثم شد ھرچی گفت ھیچی نگفتم ولی بدجوری داغون شدم نمیدونم چیکار کنم ھر روز این موقع زنگ میزنہ میترسم امروز زنگ نزنہ 

باحالت ناراحت و بغض جواب میدم 

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
باحالت ناراحت و بغض جواب میدم  

من اصلا نمیدونم چرا؟ وقتی ناراحت میشم حالم خیلی بد میشہ خیلی غصہ میخورم شاید مقصر اون باشہ ولی من عذرخواھی می کنم تازودتر بحث تموم بشہ

2706