2410
2553
من یه دعا نویس میشناسم برا هر کی دعا میکنه یکساله عقد کرده  اونم دیر دیرش  بچها ادرس نخای ...

الان هدفت از گفتنش پس چی بود؟

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسن‌هستیم‌،من‌هم‌مجردم‌‌ بالای‌صدتا‌خواستگار‌ولی‌چه‌فایده‌جور‌نمیشه

یعنی همه خواستگارات بدن

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
2456
منم همینجور انقدر خواستگار دارم ولی اصلا جور نمیشه نمیدونم چرا خسته شدم بخدا

خیلی درد بدیه همش باید فک و خیال بکنی چیکار کنیم من که دیگه ذهنم به جایی نمی‌رسه 

لاحول و لا قوه الا بالله ( من سال نو عروس میشم ) 
عزیزم من نوشتم و چندماه بعد ازدواج کردم. شرایط داره اول حتما با وضو باش دوم تو یه برگه اچار با مداد ...

اخه میگن تو شیشه بذارید یا توی کوزه 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
خب چون جنسيت رو زدى آقا و حرف زدنت زنونه بود اونا رو نوشتم برات ديگه😐😐😐😐

به جان خودم الان دارم با گریه می‌نویسم از بس حالم بده و نمیدونم چیکار باید بکنم 

2714
اخه میگن تو شیشه بذارید یا توی کوزه 

من نه تو شیشه گذاشتم نه تو کوزه . تو کمد زیر یه تیکه موکت گذاشتم که کسی نبینه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
به جان خودم الان دارم با گریه می‌نویسم از بس حالم بده و نمیدونم چیکار باید بکنم 

عزيزم چله نماز حضرت رسول بگير

عالييييه يعنى

من هر موقع ميگرفتم خواستگاراى عالى ميومد برام

توضيحش توى مفاتيح و توى گوگل سرچ كنى مياد

فقط حواست باشع شروع چله ات توى قمر عقرب نباشع

كارِ خدا نَشُد نداره😍❤️
عزيزم چله نماز حضرت رسول بگير عالييييه يعنى من هر موقع ميگرفتم خواستگاراى عالى ميومد برام توضي ...

قمر در عقرب رو از کجا بفهمیمم؟

عزيزم چله نماز حضرت رسول بگير عالييييه يعنى من هر موقع ميگرفتم خواستگاراى عالى ميومد برام توضي ...

نمازش همونه که 15بار سوره قدر باید بخونیم ؟

ایام پریودی چیکار کنم ؟ 

2706