2737
2734
عنوان

قبول دارین کرونا ساختگیه؟

1880 بازدید | 89 پست

اوایل که کرونا اومده بود همه میگفتن از خفاش هست ولی بعدش کم کم خیلی ها فهمیدن که کرونا ساختگیه!

یه فیلم جدید ساخته شده به اسم کووید۲۳ یعنی کرونا به این زودی ها نمیره و تا چند سال دیگه ادامه داره!

به واکسن اعتماد دارین؟

کرونا ساختگی هست به نظرتون؟

نترکی صلوات

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چند روز پیش دیدم یکی میگفت یه کتاب خوندم ک توش گفته یه ویروس میاد ۱۰ سال طول میکشه و خیلی از ادما هم بخاطرش میمیرن

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/
2738

یعنی چی ساختگیه؟ 

من کرونا گرفتم پدرم دراومد بعد میگی ساختگیه ؟

فاطتون چیه ؟ 

هر چند که ساخت  یکی دیگه ست و از قصد ......

این چهارمین کاربریمه  از سال ۱۳۹۲   کاربری هام : آویشنا۲.،بوی خاک باران خورده ، خورشیدزرد      
2706