2737
2734
عنوان

انتخاب رشته

192 بازدید | 17 پست

سلام دوستان من امسال سومین کنکورم بود

باتوجه به رتبم میتونم رشته فوریت پزشکی و هوشبری و اتاق عمل برم مشاورم تو تو اولویتام شهرای خیلی دور مثل سیستان هم زدن من چون تک فرزندم به مادرم خیلی وابسته ام خانوادم با رفتنم مشکلی ندارن

ولی من خودم تصمیم داشتم انتخاب رشته کنم این یک سالو برم درکنارشم برا کنکور سال بعد بخونم اگه بهتر شدم انصراف بدم ولی شنیدم قبل ثبتنام کنکور سال بعد باید انصراف داد

حالا خیلییی گیج شدم از ی طرف میترسم نرم باز سال بعد همینطور بشه رتبم از یه طرف نمیدونم این سه تا رشته بازاکارشون چطوره اصن ارزش داره اینهمه اذیت شم بخام از خانوادم و زندگی خوبم دور شم؟

میشه راهنمایی کنید واقن ذهنم درگیره

میتونی دانشگاه ازاد یا پردیس ثبت نام کنی اگه با مسئله مالیش مشکلی نداری این دانشگاه ها نیازی به انصراف دانشجو نیس حتما ولی خب اول برای ثبت نام یکسری تعهد میگیرن و برای انصراف در صورت قبولی سال بعد یه رشته بهتر باید یه مقدار پولی رو بدی تا بتونی انصراف بدی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میتونی دانشگاه ازاد یا پردیس ثبت نام کنی اگه با مسئله مالیش مشکلی نداری این دانشگاه ها نیازی به انصر ...

پردیس شنیدم اگه بخای انصراف بدی یاید هزینه کل ترم های باقی مونده روهم بدی 

اگه تقریبی هزینه هرترم۱۲تومن باشه من دو ترم بخونم ۶ترم میمونه که بدون در نظر گرفتن افزایش شهریه هرسال باید۷۰تا۱۰۰تومن بدم

ک زیاده😕

ازاد ولی بنظرم بد نباشه

پردیس شنیدم اگه بخای انصراف بدی یاید هزینه کل ترم های باقی مونده روهم بدی  اگه تقریبی هزینه هر ...

دیگه خودت باید در نظر بگیری اگه مسئله مالیش اهمیت نداره این راهکارم میتونی استفاده کنی خبر از شهریه امسال ازاد و پردیس ندارم ولی فکر کنم ازاد ارزون تر در میاد 

2738
چقدر باید پول بدیم؟

بستگی به رشته و دانشگاه داره دانشگاه هایی مثل تهران ازادش گرون تره و یا حتی اینکه ازاد باشین یا ازاد مازاد هم شهریه اش متفاوته برای پردیس هم دانشگاه تیپ ۱ و ۲ و اینا شهریه شون یکم متفاوته 

برای انصراف باید شهریه ثابت ترم هایی ک نرفتید رو بدید تا انصراف بتونین بدین 

😂😂😂خب برای بعضیا پولش مهم نیس🤦🏻‍♀️ فکر کنم هر ترم ۸ الی ۱۰ باشه شهریه ثابت 

خوبه من نگران هزینه انصرافم

اگه میخاستم بخونم ۱۰۰-۲۰۰ میلیونم مشکلی نبود ولی چون خیلی راغب تیستم به این رشته ها بفکر انصرافم

خوبه من نگران هزینه انصرافم اگه میخاستم بخونم ۱۰۰-۲۰۰ میلیونم مشکلی نبود ولی چون خیلی راغب تیستم به ...

اگه واقعا میخوای پشت کنکور بمونی خودتو درگیر دانشگاه و درس هاش نکن اصن وارد یه فضای دیگه میشی بین ادم های جدید حواست از درس خوندن پرت میشه 

2706