2726

بچها هفته بعد عروسی پسرداییمه خودشم دکتره ولی بیشعور عروسی گرفته.

..حالا مامانم میگه زشته و فلان باید برم...

خودم تارگی از کرونا نجات پیدا کردم..میگم میری مریض میشی ..میگه باغ و فضا بازه فقط کادو میدم میام...تازه به چندنفر از خاله ها و دایی هامم  گفته اوناهم مثل اینکه میخوان برن..

چیکار کنم نره بچها؟؟؟

خداجونم هزاران بار شکرت🙏

تو بیخودی به خودت فشار نیار چون بچه برادرشه خودتم بکشی اون میره

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶 یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست من با ۱۵نفر توفضای باز حیاط خونش تولد گرف الان کرونا گرفته تولد پسرمنم فضای باز بود ۱۰نفر بودیم کنسل کردم بشدت ترسیدم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728

محرم مگه نیست هفته بعد

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
عکس پروفتون خودتون هستین؟

بله عزیزم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706