2737
2734
عنوان

چه رشته ای انتخاب کردین؟!

136 بازدید | 18 پست

نظرتون بابت رشتتون چیه🌱

دونفری منو رفیقم چپیدیم تو یه اکانت تعجب نکنین😐😂دخترانی غباری از مشنگی🤧🌱التماس دعا رفقا😇❤️شیرازی_ام

منکه رشته های فرهنگیان رو انتخاب کردم 

واقعاعاشق فضای مدرسه ام

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

طراحی دوخت راضیم میخام برم کلاس لباس عروس یادبگیرم

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
منکه رشته های فرهنگیان رو انتخاب کردم  واقعاعاشق فضای مدرسه ام

رتبه و منطقت چنده

خدایا به حق شهید مقرب درگاهت تا روز میلادش حاجتم رو بده😔یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین(ع) بحق مادرت ام البنین بحق حضرت زهرامادرت ب پدرت علی ابن ابی طالی یا ساقی دشت کربلا هر چه سریعتر حالش رو خوب خوب کن
2738
رتبه و منطقت چنده

رتبه ۷۰۰۰

تراز۷۷۰۰

منطقه دو

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔
خوبه،به نطرت با ۱۲هزار دویست منطقه ۳ و ۴۷۰۰ سهمیه ۵ درصد میشه فرهنگیان آورد ماکزیمم تراز ۷۸۴۴،رشته ت ...

ترازت که خیلی خوبه اره میشه 

علوم ورزشی

سلام میشه رتبه تونو بگید

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
ترازت که خیلی خوبه اره میشه  

اخه رتبه ۱۲ هزار هست،پرستاری چی؟

خدایا به حق شهید مقرب درگاهت تا روز میلادش حاجتم رو بده😔یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین(ع) بحق مادرت ام البنین بحق حضرت زهرامادرت ب پدرت علی ابن ابی طالی یا ساقی دشت کربلا هر چه سریعتر حالش رو خوب خوب کن
اخه رتبه ۱۲ هزار هست،پرستاری چی؟

پرستاری رو نمیدونم ولی فرهنگیان باید ترازت بالای ۶۵۰۰باشه

2706