2726
عنوان

بابام هركي اومد خواستگاريمو رد كرد الان خودش زن گرفته از من كوچيكتر

| مشاهده متن کامل بحث + 896 بازدید | 34 پست
خب جدا نشد چرا مادرت

بخاطر ما چون گفت جدا بشيم بچه هارو ميبرم بخدا يبار مامانمو برد بيايون بكشه مامانم تو راه به يه ماشين اشاره كرده بود اون متوجه اوضاع شده بود تعقيب كرده بود ماشين بابامو ديگه بابام باچاقر مامانمو پياده ميكنه كه ماشينه بموقع ميرسه ولي بازم مامانم موند كتك خورد ولي بخاطر ما طلاق نگرفت

آخی دلم کباب  شد واستون  خدا کمک کنه. باز خوبه رفته راحت شدین. از دستش

راحت شديم ولي بخدا هنوز استرس داريم هممون اعصابمون ضعيفه داداشم ك نگم لي بازم شكر شما دعا كنيد خدا بما ارامش بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون زنم بدبخت می کنه.پدرتون بیمار روانیه...بهتره شما و خانواده تون هم پیش پزشک برید و درمان بشید

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
2728
راحت شديم ولي بخدا هنوز استرس داريم هممون اعصابمون ضعيفه داداشم ك نگم لي بازم شكر شما دعا كنيد خدا ب ...

الهی آمین خدا بزرگه. مطمئن باش اون زن 20 ساله خون بابات و تو. شیشه میکته  مردا فقط واسه زن و بچه. اولشون. تند وتیزن واسه دومی موم میشن  الهی خدا یه دلتون آرامش بده  خوشحالی و خوشبختی. تو زندگیتون بیاد

اون زنم بدبخت می کنه.پدرتون بیمار روانیه...بهتره شما و خانواده تون هم پیش پزشک برید و درمان بشید

من و داداشم ك قرص اعصاب ميخوريم اره اونم فكر كرده اينً پول داره زنش شده ديگه نفهميده خر داغ ميكنن بوي كباب نيست

منم تقریبا تو شرایط تو بودم ولی مامانم دلشو به دریا زد از خونه انداخت بیرون ، گذشت امسال دیگه برای معافیت برادرم طلاق گرفتن ولی بابام پشیمونه خرجی نمیده ولی مثلا هفته ای ۱ بار ما۳ تارو رستوران میبره و اینا ،، اون زن صیغه ایشم گذاشته کنار ،، 

منو یکبار سر اون زنش انقدر زد دماغم ترکید کمرم اسیب دید افتضاح ،، یا یه بار تو اتوبان دقیقا به من گفت پیاده شو 🤦🤦🤦🤦

بچه ها ما مستأجريم الان ولي بابام يه باغي داشت فروخته٥مليارد با پولش زن گرفته و برا خودش ماشين گرون ...

اون دختر 20 ساله هم نقش برده جنسی داره براش فکر نکن اون خوشبخت میشه

تازه معلومه خیلی بدبخت بود که با یه مرد 60 ساله روانی ازدواج کرده فقط بخاطر پول...

من و داداشم ك قرص اعصاب ميخوريم اره اونم فكر كرده اينً پول داره زنش شده ديگه نفهميده خر داغ ميكنن بو ...

انشالله خدا دلت آروم کنه.خدارا شکر شرش کم شده.به خودت برس و فراموشش کن

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
مگه میشه رو همچین آدمی اسم پدر گذاشتر پدر حرمت داره 

الان اينا چيزي نبودن ك ميگم اگه بخوام براتون تعريف كنم شما فكر ميكنيد همه حرفام دروغه چون باورتون نميشه هيچووووووقت باورتون نميشه شما باورتون ميشه موهاي مامانمو از ته تراشيد چون ميخواست بهش گفت اين دنيارو نيار تو خونه ما بچه داريم باورت ميشه مامانم چند ماه بيرون نرفتووقتي رفت همه حرفشو ميزدن

الان اينا چيزي نبودن ك ميگم اگه بخوام براتون تعريف كنم شما فكر ميكنيد همه حرفام دروغه چون باورتون نم ...

نفهمیدم؟چی نیار؟

منم تقریبا تو شرایط تو بودم ولی مامانم دلشو به دریا زد از خونه انداخت بیرون ، گذشت امسال دیگه برای م ...

خدا لعنتشون كنه الان خوب شده ولي ايا اون حسايي ك بما دادن اونام خوب ميشن؟ايا اون تصويرايي ك تو ذهن ما مونده اون صداها اون دعواها اون نگاها اونام خوب ميشن؟

2706