2726
عنوان

روش پیشگیری از,بارداریم

| مشاهده متن کامل بحث + 938 بازدید | 48 پست
اره منم شنیدم نمیدونم بخدا ولی من فک کنم یه دلیلش شاید پلی کیستیک بودنه خودمه چون نامنطمه عادتام شای ...

منم پلی کیستیک دارم خیالم راحت باشه پس؟😅

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم🌹
منم دو و نیم سال طبیعیم انقدر اینجا گفتم چشمم زدن ماه پیش گاف دادم اورژانسی خوردم هنوزم دارم عوارضشو ...

عجب نه من شوهرمم عحیب مراقبه چون بچه اصلاااا نمیخاد دیگه خودمم پلی کیستیکم فک کنم از اونام که به راحتی حامله نمیشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عجب نه من شوهرمم عحیب مراقبه چون بچه اصلاااا نمیخاد دیگه خودمم پلی کیستیکم فک کنم از اونام که به راح ...

شوهر منم مراقبه اونم مطمئن نبود محض احتیاط خوردم ولی بدجور هورمون هام بهم ریخت

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
2728
منم پلی کیستیک دارم خیالم راحت باشه پس؟😅

من سره اقدام برای بچم عجیب تلاش شبانه روزی کردم و ایردبیک انجام دادم کلی روش مختلف امتحان کردم بلخره سر ۳ماه شدم ولی اللن وقتی درمانی نمیکنم فک نکنم حامله شم چون تنبلی دارم

شوهرم خیلییی حواسش هست میخام بدونم تاحالا گاف ندادیم پس نگران نباشم از,این.به بعدشم

نه چرا نگران باشی من ۱۴ ساله ازدواج کردم بعد ۴سال خودم خواستم باردار شدم بعداز بچه اول بازم هم طبیعی هستش اطرافیانم هم همین طوری هستن بچه هم نمیخوام همین یکی کافیه 

من سره اقدام برای بچم عجیب تلاش شبانه روزی کردم و ایردبیک انجام دادم کلی روش مختلف امتحان کردم بلخره ...

ایردبیک چیه؟

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
نه چرا نگران باشی من ۱۴ ساله ازدواج کردم بعد ۴سال خودم خواستم باردار شدم بعداز بچه اول بازم هم طبیعی ...

منم یه دونه خودم خاستم اوردم حالا هی از اینور اونور میشنوم میگن وایی طبیعیی جلوگیری میکنی خطرناکه 

الان کوچولوم هفت ماهشه  و از داشتنش بی نهایت راضی و خوشنودم

خداروشکر عزییزممم من دخترم خیلیی اذیتم کرد الانم ۳سالشه انقد لجبازه یعنی به لجبازیش بچه لیو ندیدم اینطور واسه همین واقعا چشمم ترسیده

شوهرم خیلییی حواسش هست میخام بدونم تاحالا گاف ندادیم پس نگران نباشم از,این.به بعدشم

خب گلم باید از این به بعد هم مراقب تر باشی..... به این فکر نکن که من 7 سال جلوگیری طبیعی داشتم پس دیگه باردار نمیشم.... خب اگر توی رابطه بیشتر دقت ن کنی و همسرت دیر آلت بکشه بیرون و.... خب 100درصد باردار میشی.... پس مراقب باش عزیزم 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
2706