2733
2734
عنوان

خواهرشوهر خونم😔😔 چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2097 بازدید | 76 پست

غیر مستقیم ردشون کنـبه شوهرت بپو از قول خودش بهشون بگه صلاح نیست تو کرونا برید...بگه خانمم علایم کرونا داره نمیان

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زنگ بزن بگو بدن درد شدید دارم و خلاص 😂

یکم فلفل سیاه بریز تو آب بخور سرفه کن در حد لالیگا🤣

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

وا چرا شوهرت پول نمیده

من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️⁩دلم میخواد لابلای کتابایی که با خوندم اونا تبدیل به یه دکتر با وجدان میشم غرق شم🥰گاهی وقتا توی صحرا ذهنم می دوام خیلی تند خیلییی که یکدفعه یه انسان اشنایی رو میبینم اونیکه تا حالا ندیدمش ولی برام اشناش 😍😍⁦❤️⁩البته هنوزم نمی دونم کیه 😂با هم میدوییم خیلی تند خیلیییییی موهاو دامن توی هوا در حال پروازند 😃میرسیم به یه کوه که پر از درخت و گل روش هست در حالی که دست همو گرفتیم میریم روی کوه😍😍وقتی از اونور کوه پایین اومدیم یه دختر کوچولوی نازو مهربون😘با یه پسر کوچولوی ماجراجوی هم همراهمون پایین میان ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦
2738
همینه که بدبختیم تموم نمیشه

اینا  رو باید ببریم  بازدید از بیمارستان ها

شاید با دیدن  افراد بیمار و هزینه های درمان و سختی های بیماری  به خودشون بیان

شاید ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

اگر مسافرت میان که باید برن بیرون گردش و تفریح برای خواب بیان خونه شما وگرنه همش خونه باشن چه مسافرتی؟ تو هم خرجتو بنداز گردنشون هرچی داری بپز خودشون میبینن یخچالت خالیه دیگه اگر شعور داشته باشن میفهمن که بعید میدونم از مسافرت رفتنشون تو کرونا مشخص سطحشون😐

به همسرت بگو جور کنه

همسرم بهم میگه بگو نیان به خواهر شوهرم گفتم میگه ما فقط برا خواب و ناهار شام شام میایم 

لطفا برای حاجتم صلوات بفرستید.  خدایا خودت مواظب عزیزانم باش❤
2706