2726
عنوان

خواهرشوهر خونم😔😔 چیکار کنم

2092 بازدید | 76 پست

۳ تا خواهر شوهرام فردا میان برادر شوهرامم ۲ تاشون میان ۱ هفته خونمون بمونن میخوان بیان مسافرت.... 

چه کنم بخدا پولم نمیرسونه بابامم دستش خالیه قرض کنم 

لطفا برای حاجتم صلوات بفرستید.  خدایا خودت مواظب عزیزانم باش❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرض براي چي؟

ساده برگذار كن

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2728

خودتو بزن به کرونا

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

دیگه حتما شمام رفتید خونه اشون دارن میان جاش 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

اصلا غصه نخور بتوچه شوهرت میدونه و فامیلاش از باباتم نگیر والا هرچی میشه باباهامون باید جور بکشن 

برا سالم بودن پسرم دعا کنین 🙏.اسم کاربریم اسمیه که دخترم روی خودشو داداشش گذاشته از تخیلاتش😅😅...برای سلامتی خانوادم و شادی روح مادرشوهرعزیزم صلوات بفرستین🙏🙏🙏🌹🌹🌹

اندازه وسعت ازشون پذیرایی کن خیلی سفره رنگی نچین . 

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!

وا این چه حرفیه غریبه ک نمیخاد بیاد خونت خواهرای شوهرتن داری میگی هر چی توخونه داری بپز ودرست کن دیگ اینکه شرمندگی نداره مگه کسی بخاطر خوردن میره جایی خیلی به خودت سخت نگیر

گاهی تنها مرگ درمان است...✌🚶‍♀️
2706