2737
2734
عنوان

بیاین تعریف کنم از این جاری بخیل

757 بازدید | 35 پست

بیاین بگم چی کارا ک نکرد این جونور

از روز خواستگاری ک هی ب پدر شوهرم در گوشش میگفت اینا میخان سرتو کلاه بزارن  سر جهیزیه بعدش سر عقد تو حرم هی حلقه هارو مقایسه میکردم و سبک و سنگین میکرد بعدش تو مراسم بله برون ب مادربزرگ و عمه هام ی عالمه حرف بی ربط راجب مادر شوهرم گفته بود  ک من بعد ب شوهرم گفتم توی دعوتی مادرشوهرم النگویی ک مادرشوهرم خریده بود رو هی نگاه میکرد و هی میگفت مال من سبکه ولی این سنگینه  

دختر خوشگلم با اومدنت زندگی من و بابایی شیرین تر میکنی🤩😍😇  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعد ی هفته دعوا راه انداخت ک من از پدر و مادر فلانی یعنی. من .خوشم نمیاد و دعوتشان نمیکنم با اینکه من حرفی از دعوتی نزده بودم گذشت تا شب چله ک از اول مراسم گفته بود نمیام بچم مریضه ولی وسط مراسم یهو زنگ زد ب شوهرم ک من میام و و اومد و چشمش همش دنبال دوتا الگویی بود ک مادرشوهرم شب چله ای ب من داد 

2738

بعدش تا عروسی همش دعوا راه مینداخت ک یخچال فلانی سایده مال من معمولی و برای فلانی این کارو کردیم و برای من نکردین تا روز عروسی ک ما برای جهیزیه دعوتش نکردیم ک نیاد دعوا راه بندازه از حسودی روز عروسی اومد کادو ۵ تومن داد ۵ هزاری ک شوهرم خیلی ناراحت شد بعد ۱ ماه از عروسیم همه فهمیدن من باردارم ک اون رفت پیش همه نشست ک این تو عقد حامله شده ک ب ۳ ماه نکشید بچم سقط شد 

بعدش تا عروسی همش دعوا راه مینداخت ک یخچال فلانی سایده مال من معمولی و برای فلانی این کارو کردیم و ب ...

اهمیت بهش نده از حسادتشه .هر چی کمتر رفتاراش برات مهم باشه بیشتر حرص می خوره

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!
بعدش تا عروسی همش دعوا راه مینداخت ک یخچال فلانی سایده مال من معمولی و برای فلانی این کارو کردیم و ب ...

تو عوضی بازیه این خانم شکی نیست اما خوی شاید واقعا فرق گذاشتن اونم داره عقده گشایی میکنه بین منو جاریم هم خیلی فرق گذاشتن خیلی اما من هیچی نگفتم فقط دلم شکست همین اما حلال نکردم چون می‌دونستن دارن فرق میزارن

بعدش ما کلا رابطه باهاش نداشتم و با اون قهر بودیم تا اینکه هی میگفت فلانی باردار نمیشه چرا؟؟؟و من دوباره باردار شدم و تا ۱۸ هفتگی ب کسی نگفتم و وقتی فهمید میگفت حتما چند قلوعه و فلانه دختره یا پسر ؟ 

تا اینکه دیروز من کرونا گرفتم و مادرشوهرم و کل خانواده دیروز ب شوهرم گفته بود....آقا شما هم جوشانده ک من آوردم بخورین  امروز شوهرم میگفت آدم بدی نیس 😐😐😐

2706