2733
2734
عنوان

کیا بچه بین ۳سال و ۴سال دارن .بیاین

259 بازدید | 16 پست

دختر من الان ۳سال تمامه .جورچین فقط در حد ۶یا ۸تیکه رو بلده اونم با کلی تمرین .بچه های شما میتونن پازل های ۱۰یا ۱۵تیکه و بیشتر رو بچینن.؟؟؟؟؟میشه از توانایی هاشون بگید .و اینکه چقدر واسشون وقت میزارید و چی یاد میدید .برای تقویت حافظش چه کنم 

با تشکر فراوان😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوبه دیگه 

فلش کارت ها رو باهاش کار کن

میوه ها

حیوانات

مشاغل

و‌لعدش ازین جورچینای دو تیکه ای (یه تیکه و چهارتکه و …نسبت به سن)که در رابطه با حیوانات و میوه و اینچیزاس الان باهاش کار میکنم

عزیزم بچتو از حالا با کسی مقایسه نکن

نه عزیزم بحث مقایسه نیست .من خودمو دارم مقایسه میکنم با مادر های دیگه .وقتی میبینم یه بچه بیشتر بلده و بچه من بلد نیست احساس میکنم مقصر منم و کمتر واسش وقت میزارم و خودم رو سرزنش میکنم 

2738
نه عزیزم بحث مقایسه نیست .من خودمو دارم مقایسه میکنم با مادر های دیگه .وقتی میبینم یه بچه بیشتر بلده ...

واسش وقت بزار حتما شعر و اینا یادش بده واسه حافظه اش خوبه ولی هیچوقت مقایسه نکن دیگه هر کس یه جوری توانایی هاش رو نشون میده

بچه ها با هم متفاوتن . ببین چه نوع بازی ای دوست داره مثلا من دختر بزرگم از همون اول عاشق بازیهای تمرکزی و دقتی بود . الان ۹/۵ سالشه پازل ۱۵۰ تکه رو سریع میسازه ولی دختر دومم ۵/۵ سالشه  بازی های فعالیتی و مهارتی دوست داره کارای نمایشی و این چیزا .پازل هم درست میکنه ولی مثلا ۳۰ تکه اینا . وسطش هم حوصله اش سر میره .   مهارتشو بشناس و علاقه شو این خیلی مهمه . علاقه شو به دفتر و مداد تقویت کن که تا سن مدرسه به نقاشی مانوس باشه . کتابای رنگ کردنی هم براش بگیر . اسباب بازیهای ساده هم میشه ساخت تو خونه برای تقویت دقت بچه . پیجای خوبی توی اینستا هست . با وسایل خونه میشه خیلی کارا کرد . مثلا با لیوان یه بار مصرف برج بسازه .یا نخود لوبیا بهش بدا یه نقاشی رو با اینا پر کنه و کلی کارای دیگه . خمیر بازی . لی لی . همه اینا مهارته 🙂

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
واسش وقت بزار حتما شعر و اینا یادش بده واسه حافظه اش خوبه ولی هیچوقت مقایسه نکن دیگه هر کس یه جوری ت ...

متاسفانه دختر من اصلا علاقه نداره با من بازی کنه .بیشتر دوست داره با همسن هاش بازی کنه .اصلا علاقع ای به بازی فکری نداره

نه عزیزم بحث مقایسه نیست .من خودمو دارم مقایسه میکنم با مادر های دیگه .وقتی میبینم یه بچه بیشتر بلده ...

اصلا اینجور فکر نکن . دوتا بچه خودتم که باشه قشنگ توی دوتا دنیای متفاوت سیر میکنن . 😁

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
بچه ها با هم متفاوتن . ببین چه نوع بازی ای دوست داره مثلا من دختر بزرگم از همون اول عاشق بازیهای تمر ...

ممنون عزیزم .شما درست میگی.شاید بچه من استعدادش تو چیز دیگه ایه که علاقه به پازل نداره .امید وارم بتونم استعدادش رو کشف کنم و بهش کمک کنم .ممنون گلم

درسته مقایسه کردن درست نیست اما وقت گذاشتن خیلی مهم ما 4تا بچه 4ساله داریم 2تاشون دوقلوهستن خواهرزادم تمام وقتش میزاره خیلی خوب فارسی وانگلیسی صحبت می کنن بازی های فکری پازل خیلی شعر حفظ هستن ولی بچه داداشم فقط فقط به فکربازی حتی مادرش زحمت غذا دادن هم به خودش نمیده مدام باگوشی بازی می کنه اون یکی بچه خواهرزادم تما 24ساعت خونه خواهرم یا توکوچه خداروشکر فحش هارو خوب بلده 😐

2706