2726
عنوان

اعصابم خیلی خورده

163 بازدید | 7 پست

دیروز ماشین دستم بود و‌حواسم نبود محکم خوردم تو‌جدول اومدم از ماشین پایین به ظاهر هیچیش نشده بود ولی شب شوهرم دید لاستیک جلو عقب رفته و برده تعمیرش کنه گفته ماشین ضربه اش زیاد بوده و داغون شده از اونجا که شوهرم اخلاق نداره الکی بهش گفتم رو‌دست انداز رفتم و الان زنک زده میکه تعمیرکار گفته محاله دست انداز انقدر خراب کنه ابن به جدول خورده شوهرمم رو دروغ حساسه سر همین بازم نتونستم و راستشو بگم و‌انکار کردم خیلی اعصابم خورده شانس گند من یه بار ماشین برداشتم ابن اتفاق افتاد و‌ماشین خراب شد و الانم وضعبت اقتصادیمون خرابه و میذونم شوهرم دیگه دست از سرم یرنمیداره انفدر که این موضوع کش بده و اعصابمم خورده اگه ماشین عین اولش نشه خیلی ناراحتم و‌نمیدونم چیکار کنم 😔😔😔

عین شوهر من 🙄🙄🙄 یه بار از سرکار برمیگشتم از تو پارکینگ داشتم در میومدم خرد به میله ها یه کم تو رفت. رو خودم نزاشتم که نزاشتم 😂 آخه قبلا سر کوچمون زدن به ماشین و در رفتن. دیگه خودمم باورم شد سرکوچه زدن در رفتن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عین شوهر من 🙄🙄🙄 یه بار از سرکار برمیگشتم از تو پارکینگ داشتم در میومدم خرد به میله ها یه کم تو رف ...

شانس من جوری هم نبود بگم زدن رفتن چون ضربه به چرخ جلو وارد شده انقدر اعصابم خورده حالا مبدونم با شوهرم داستان دارم سز این ماسین ، بدبختی همه خرجا هم یه جا سر ادم میریزه الان سر سالمون هم هست دست و بالش خالیه ایت اتفاق هم افتاد حالا کلی خزج ماشبن میشه نمیدونم والا اگه دستم تو جیب خودم بود زبونم دراز بود ولی در امد هم ندارم همش سر این موضوع زیاد حرفشو میزنه 

چرادروغ گفتی گلم خوب جدول مشخصه تادست انداز حالادگه مجبورییاباخنده بگی ترسیدم یاغراشوتحمل کنی وانکار ...

دقیقا مشکل ما هم ابنه ماشبن دست خودش باشه جیزیش بشه ایراد نداره ولی دست من باشه اتفاقی بیفته تا قیام قیامت به روم میاره و تو سرم میزنه سر همین اخلاقش هم ادم نمیتونه حقیقت بگه

دقیقا مشکل ما هم ابنه ماشبن دست خودش باشه جیزیش بشه ایراد نداره ولی دست من باشه اتفاقی بیفته تا قیام ...

پس اصلازیربارنروبگو تقصیر اسفالت ودست اندازایناست شایدم قبلاخودت جایی زدی