2737
2734

بعد نوشته فالگیر میشناسم اول دعا کن بعد برم فال بگیرم اومده منو میخواد گول بزنه منم گفتم پس یه چیزی بگو تا باور کنم راست میگه فالت بعد میگه از کجا بدونم دعاهات راسته . الانم تو شخصی میگه انسان باش . اون اشتباه کرده یا من ؟

دوست دارم دعام کنی و بگی خدا منو همسرمو خوشبخت نگه داره همیشه و دوقلوی سالم عاقل صالح ناز نصیبمون کنه خدایا هرکی دعام کرد الهی که خوشبخت بمونه همیشه هرکیم دعام نکرد از دعای من بی نصیب بمونه انشاالله   

تو چون که دنبال خرافاتی 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
تو چون که دنبال خرافاتی 

چه ربطی داشت؟

دوست دارم دعام کنی و بگی خدا منو همسرمو خوشبخت نگه داره همیشه و دوقلوی سالم عاقل صالح ناز نصیبمون کنه خدایا هرکی دعام کرد الهی که خوشبخت بمونه همیشه هرکیم دعام نکرد از دعای من بی نصیب بمونه انشاالله   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو چون که دنبال خرافاتی 

اون گفته فال ، من دنبالشم ، من فالو قبول ندارم فقط حس ششم آدما واقعیه

2731