2726
عنوان

یه کسب وکارخوب

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از اینا هست که باید اول ی مقدار پول بدی؟؟؟به عنوان ثبت نام؟؟

من امروز تو اینستا ی پیج دیدم. ی کاراینترنتی بود.... رفتم پی وی    گفت 66 تومن باید برا ثبت نام پرداخت کنی. بنظرت کلاهبرداریه یاراسته؟

دودلم که ثبت نام کنم    نظرشماچیه

درخواست دوستی هیچکس روقبول نمیکنم اگرهم سوالی چیزی ازم دارین تو تاپیکتون منو تگ کنید سوالتون رو بپرسید. درخواست دوستی ندین لطفا
2728

همیشه الکین اینا

یا یه چیزی میخواد

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
من امروز تو اینستا ی پیج دیدم. ی کاراینترنتی بود.... رفتم پی وی    گفت 66 تومن باید برا ثب ...

ن عزیزم کلاهبرداریه،خودمم اینکارو کردم،نباید هرچیزیروباورکنیم،،،متاسفانه کلاهبرداریبود

من امروز تو اینستا ی پیج دیدم. ی کاراینترنتی بود.... رفتم پی وی    گفت 66 تومن باید برا ثب ...

کارمااصلاهزینه ایی برای ثبت نام یاهرچیزی دیگه ایی نمی خواد.کلاس هاتون آنلاین هست وهزینه ایی هم نداره

😏😏 من که عمرا بیام جنس های بنجل اون شرکتو بفروشم پولش حرامه ! قبلا شنیدم درباره اش

نه عزیزم من خودم آدمی هستم که اعتقادات برام اهمیت داره.کشورماکشوریه که به کسب وکارهاایرادزیادی میگیره وقتی یه شرکت انقدمجوزداره بایدبدونی که ایرادی نداشته که۱۲سال داره فعالیت میکنه

والا من تجربه خودمو میگم کلاه بردایه وگرنه پول برا چیشونه

میشه دعا کنی به حاجتم برسم شاید دعات درگیر شدخدایا خودت مراقب تو دلیم باش
2706