2737
2734

نه تنظیم کن با لیووتیرکسین بعدا 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

۵.۷ یا۵۷ ؟؟؟

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کم کاری تیرویید برا بارداری خطرناکه یه مدت قرص بخور تا تنظیم شه بعد اقدام کن

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم! اما می دونم به جای دندون ممکنه دل بشکنه!!! واسه همونه که ساکت میمونم....  تماس از دست رفته!؟ههه...من از دستشون ندادم! فقط زل زدم و جواب ندادم...در ضمن تویی که داری امضامو میخونی برای داشتن یه زندگی آروم همیشه این اصل رو رعایت کن..برای خود خودت زندگی کن نه برای مردم. خوش بااااشی
2731
2738
5 ماه میخورم. ولی بهو از5 شد این

بازم کنترل کن تا ثابت نشده اقدام نکن

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
بازم کنترل کن تا ثابت نشده اقدام نکن

مال من نزدیک8،دکتر میگه تا دوماه اقدام.نکن اووووه57ک خیلی زیاده ریسک نکن،انشالله زودی زودی خوب شی مامان ی تپل مپل شی عزیزم،چون منم عجله دارم واسه بارداری😍😂

به قول صائب تبریزی:《آرامش است؛عاقبت اضطراب ها...》خلاصه که اینقدر غصه نخورید بالاخره خوب میشه،قشنگ میشه،میرسیم،میبینیم،میخندیم :)پسرم تو"دوست داشتنی ترین"خلق خدایی...!                            خدایا بحق بی بی دوعالم دامن همه منتظرا رو سبز کن هرکی آرزویِ بچه داره بهش بده🙏🌙⭐️😍 شروع رژیم(۱۴٠۲/۴/۲۵)وزن اولیه83/50،هدف70، من میتونم💪🏽❤️‍🔥
مال من نزدیک8،دکتر میگه تا دوماه اقدام.نکن اووووه57ک خیلی زیاده ریسک نکن،انشالله زودی زودی خوب شی ما ...

اره دکترا خودشون میگن کی باردار شو بمنم یسال و نیم گفت باردار نشو

اره دکترا خودشون میگن کی باردار شو بمنم یسال و نیم گفت باردار نشو

اره،من عاشق نی نیم😍😢تیروئیدم پریودیمو نامنظم کرد

به قول صائب تبریزی:《آرامش است؛عاقبت اضطراب ها...》خلاصه که اینقدر غصه نخورید بالاخره خوب میشه،قشنگ میشه،میرسیم،میبینیم،میخندیم :)پسرم تو"دوست داشتنی ترین"خلق خدایی...!                            خدایا بحق بی بی دوعالم دامن همه منتظرا رو سبز کن هرکی آرزویِ بچه داره بهش بده🙏🌙⭐️😍 شروع رژیم(۱۴٠۲/۴/۲۵)وزن اولیه83/50،هدف70، من میتونم💪🏽❤️‍🔥
اره،من عاشق نی نیم😍😢تیروئیدم پریودیمو نامنظم کرد

انشالله بزودی تنظیم بشه زودی بچه بیاری

2706