2410
2553
عنوان

بچه ها واقعا این چه وضعیه اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 62 پست
ن اسی گفت ۵ تومن دادم ده تا نون 😑یعنی دونه ای ۵۰۰ ولی شهر ما دونه ای هزاره😑😑

آقا چرا گیجم میکنی 🥺 مگه نگفتی خودتم ۱۰ تا نون ۵ تومن 

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم من قاطی کردم اشتب نوشتم 👍

آها فکر کردم من چیزیم شده 😂

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 
2456
تهرانید؟ تهران واقعا همه چی گرونتره ما پودر ماشین میخریم ۸ت داداشم تهران سربازه طفلی میگه ۱۵ت میخ ...

نه شهرستان

دوستان نونا فرق داره هاااا

اسی قیمت لواش گفت

لواش تنوری ۶۰۰ لواش ماشینی ۵۰۰

بربری ۱۲۰۰

سنگک ۳۰۰۰ گمونم

نون که دونه ای هزار تومنه🙁

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2714
استارتر حالا میبینی بازخورد های تاپیکت رو ؟!  شما ماه رو نشون دادی اکثرا دارن نوک انگشتت رو می ...

بله تا وقتی خودمون باید سرنوشت خودمون تغییر بدیم

نه اینکه نبخشم دلخورم یکم.... 
عزیزم من اهل زنجانم

ببین بچسب به زنجان تکون نخور  

من الان قمم... باید جابجا میشدیم، معجزه ی الهی سبب شد یه خونه ی مناسب پیدا کنیم وگرنه باید میرفتیم زیرزمین داغون زندگی میکردیم... دیگه میوه و نون و برنج جای خود داره...

برنج ۱۹ تومنی جنوب رسیده ۲۵  

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
امروز شوهرم رفت بخره، کیلویی ۴۸ هزار بوده، فکر کن یه مرغ هورمونی کوچیک میشه صدهزار تومن.

آره شوهرم 5 جا رفت مرغ نداشتن آخرش دیروز 5 تا رون ریزمیزه خریده 78 ت

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
بله، از مغازه بخوای بگیری این قیمته. نرخ دولتی ارزونتره که باید با کارت ملی بری تو صف

از طرفی میگن کروناس از طرفی با این صف .....

نه اینکه نبخشم دلخورم یکم.... 
بله، از مغازه بخوای بگیری این قیمته. نرخ دولتی ارزونتره که باید با کارت ملی بری تو صف

نه ما مغازه گرفتیم ۲۶

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706