2726
عنوان

از وقتی خواستگاریم بهم خورد فهمیدم چه دختر کم توقعی هستم 😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2550 بازدید | 107 پست
آره عزیزم ولی مجبورم همونم ببخشم تا طلاقم بده خیلی تو ایران به زنا ظلم میشه با این قوانین مسخره م ...

داشتن سکه از نداشتنش بهتره کاش خواهرم من بجا ۱۲ سکه ۱۰۰تا سکه داشت تا چوب میکردیم تو ک ونش

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودمم با یه حلقه و ۱۴ سکه ازدواج کردم  ولی همسرم یه مرد واقعیه   شدیدا خوشبختم کنارش... ...

شما خوش شانس بودید....

فکر نمی کنم کسی ساده تر از من گرفته باشه ازدواجو

ولی همسرم اصلا خوب نیست با اینکه خیلی مذهبیه ولی دست بزن داره و...

2728
من اینقدر خوب و خاکی بودم ک الان مادرشوهرم علنی میگه عزیزم تو ظرفا رو بشور این عروس جدیده اهل کار نی ...

منم همینطورم مادرشوهرم غیر مستقیم منو کلفت میدید دیگه کم کم ازشون دارم خودمو دور میکنم هرچقدر شوهرم چشم غره میره و زیر زیرکی فحش میده برام مهم نیست مگه من آدم نیستم ماهی یکبار میرم آرایشگاه بیست تومن بالاخره به روم میاره

وا مگه قرار بوده خونه شما زندگی کنه عجبااا 😐😂😂😂😂

بخدا گفتن این دختر نگیر هرکی میخوای بگیر 

انگار جزام  دارم گفتن اگ گرفتی هم خونمون نیایید ما هم نمیاییم بیرون از خونه ببینیمت ک من نباشم 

هرروزم پسرشون ی روز بام خوبه ی روز بده بام 

لبخندهای واگیر دار😊
شوهر شما با دین وایمونه اما همه اینطور نیستن منم هیچی نگرفتم هیچی اما شوهرم همیشه تحقیرم میکنه

در عالی بودن همسرم شکی نیست  ولی منم با شناخت و آگاهی ازدواج کردم    اخلاقشو فهمیدم  بعد راضی به ازدواج شدم...

همسرم عاشقمه... عزت نفس و حرمت من براش اولویت اولو داره...

مهریه ام ۱۴ تا سکه و ۱۲۴ میلیون پول نقد...  ولی به درخواست خود همسرم همه ی شروط ضمن عقد رو امضا کرد...

بعد از ازدواجمون ماشین خرید زد به اسمم  هرچی پول دستش بیاد یه کاری برای من میکنه...  میگه بین اینهمه دخترای آهن پرست و پرتوقع     دست و پای تورو باید طلا گرفت...   

زندگی ینی این... 

اینارو میگم تا دخترای مجرد چشماشون باز بشه  به هر ازدواجی تن ندن..

آنقدر که تورا میخواهم  بودن خودرا نمیخواهم  "D"
شما خوش شانس بودید.... فکر نمی کنم کسی ساده تر از من گرفته باشه ازدواجو ولی همسرم اصلا خوب نیست با ...

این اشتباه شماس توی انتخاب همسر...   

آنقدر که تورا میخواهم  بودن خودرا نمیخواهم  "D"
منم همینطورم مادرشوهرم غیر مستقیم منو کلفت میدید دیگه کم کم ازشون دارم خودمو دور میکنم هرچقدر شوهرم ...

میفهممت.اینقدر خوب بودیم که دیگه خواسته های معقولمونم شده ولخرجی و توقع بالا...

هر چیزی در حد اعتدالش خوبه.دخترا ما واستون بشیم درس عبرت...

شما خوش شانس بودید.... فکر نمی کنم کسی ساده تر از من گرفته باشه ازدواجو ولی همسرم اصلا خوب نیست با ...

نماز روزه مهمه اما اگه ذات درست نباشه فایده نداره شوهر منم ظاهرا مذهبیه اما من راضی نیستم مدام بهم فحش میده پدر مادرمو فحش میده مسخره میکنه حالم از زندگیم بهم میخوره

داشتن سکه از نداشتنش بهتره کاش خواهرم من بجا ۱۲ سکه ۱۰۰تا سکه داشت تا چوب میکردیم تو ک ونش

حرف شما درسته

من سنم کم بود مذهبی بودم خیلی ساده گرفتم چون همسرم ظاهرا خوب بودن خودش و خانوادش مذهبی مومن معتقد درس خون و...

اون موقع رهبرو خیلی قبول داشت گفت حضرت آقا بیشتر از 14 سکه رو عقدشونو نمیخونن یعنی 14 و زیر 14 از نظر ایشون ملاکه...

الان اعتقاداتش کلا عوض شده به همون حضرت آقا فحش ناموسی و...میده

من بدبخت این وسط گول خوردم

2706