2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

به هبچ وجه اجازه نمیدن انتقالی بگیری

فکر کن رو انتخابت چون اگه حتی یه شهر دیگه ازدواج کنی بهت انتقالی نمیدن و هرجا بگن باید بری کارکنی..‌.

من پرستارم.وقتی وارد این رشته شدم به خودم قول دادم همیشه عشق و محبت بدم به همه اون کسایی که دردمندن و بهم احتیاج دارن :)پس فکر نکنین کادردرمان همشون عصبی و بداخلاقن
2714

ببین تعهد 3 برابر طول تحصیلت یعنی 12 سال باید اون جاییکه تو دفترچه نوشتی بری تو اون مدت نمیتونی ادامه تحصیل بدی یا جای دیگه ای استخدام بشی

حسابی فکر کن بهش البته تو اون 12 سال گمونم حقوق هم بهت میدن اما اگر این رشته رو قبول بشی امکان انتقالی یا ترک تحصیل نداری تا این جایی که من میدونم

مهربون باش...شاید فردایی نباشه... nothing is impossible the word itself says that i'm possible     آرزو هایت را برآورده میکند آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند      
ببین تعهد 3 برابر طول تحصیلت یعنی 12 سال باید اون جاییکه تو دفترچه نوشتی بری تو اون مدت نمیتونی ادام ...

😳😳😳

من فک میکردم توتعهد۱۲ساله شاغلم وحقوقم مث بقیس😳😳واااای خداااخیررررت بدهه تو دنیااواخررر

من الان چنتا پرستاری زدم باتعهد مثلا ابادان میخونم ولی تعهدش شادگان یا دزفول میخونم تعهدش باز ی شه ...

مامایی درآمدش بیشتره ..لااقل برای من..من تو طرح خدمت که بودم روزی ده تا زایمان طبیعی انجام میدادم

ماما و مشاور طب سنتی از شیراز😍
2706