2737
2734

بگذریم از اینکه میگه فمنیسم هست و حامی زنان ولی  هیچ فعالیتی نداشته فقط از پریود و بکارت حرف میزنی هر چیزی که با اسم خودش تو پیجش منتشر کرده هر نوشته ای که منتشر کرده از پیجای. دیگه دزدی کرده همه نوشته هاش دزدی ادبی هست من عیناً با چشم خودم دیدم 

خانما گول اینا رو نخورین

چون بیش از حد صبوری گمان کردند هیچ احساس نمی کنی ....  دوستان کاربری واگذار شده به تاریخ تاپیکا دقت کنید هی از من سوال نپرسید 😑😑😑

حامی زنها فقط خودشون هستن

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر هلاکویی ام یجوریه نمیدونم واقعا دکترن یا ن باز نمیشه قضاوت کرد ولی تو پیجش فقط خیانتو از این موارده 

بسم الله الرحمن الرحیم💕خدایی که برای خندوندن یدونه گل روی زمین آسمونشو به گریه میندازه میتونه آرزوی تو رو هم برآورده کنه چون بزرگتر از آرزوی توئه پس ایمان داشته باش بهش و اعتماد کن خدایا شکرت💕                       
2728
معمولا اینا برا جذب زن ها و بعدا گول زنشون این کارارو میکنن نکبتا😁😁

حالا از اون لحاظ نمی دونم قضاوتشم نمی کنم چون خبر ندارم 

ولی عینا از نویسنده های دیگه منتشر میکنه تو‌پیجش به اسم خودش نمی دونم چرا اینستا ریپورتش نیمکنه

چون بیش از حد صبوری گمان کردند هیچ احساس نمی کنی ....  دوستان کاربری واگذار شده به تاریخ تاپیکا دقت کنید هی از من سوال نپرسید 😑😑😑