2733
2739

مگه دوتاش تو یه فرم نیست؟ الان من مثلا بخوام هم فرهنگیان بزنم هم غیر انتفاعی  دوتاش باید تو یه فرم بزنم  

یا لینکاشون فرق داره؟؟

بی تفاوت باش چون هرچیزی ارزش فکر کردن ندارد شادی چیزی نیست جز داشتن تن سالم و یک حافظه ی ضعیف....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه ی دولتی ها و شهریه پرداز و نوبت دوم و بر اساس سوابق و آزاد رشته های زیر شاخه ی پزشکی(پزشکی،دندان،دارو،مامایی) تو یه یکیه همین الانیه که ۱۵۰ تاس.آزاد رشته های غیر پزشکی هم ۱۰۰ تاس که چند روز دیگه دفترچش میاد و جداس از بقیه

2731
همه ی دولتی ها و شهریه پرداز و نوبت دوم و بر اساس سوابق و آزاد رشته های زیر شاخه ی پزشکی(پزشکی،دندان ...

منم همشو با هم زدم دولتی و غیر انتفاعی فرهنگیان 

ولی الان تو سنجش گفتن لینک ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی بعدا میاد الان فقط دولتی 

الان پیام نور فرهنگیان همش بادهمه؟؟

بی تفاوت باش چون هرچیزی ارزش فکر کردن ندارد شادی چیزی نیست جز داشتن تن سالم و یک حافظه ی ضعیف....
منم همشو با هم زدم دولتی و غیر انتفاعی فرهنگیان  ولی الان تو سنجش گفتن لینک ثبت نام بر اساس سو ...

نه سنجش چنین چیزی نگفته که.آزاد ها فقط جداس.بقیه همین الانه.تو دفترچه ی انتخاب رشته هم رشته های صرفا سوابق رو آورده ولی آزاد باقی رشته ها رو نیورده

اینی که میگی پارسال اینطور بود

نه سنجش چنین چیزی نگفته که.آزاد ها فقط جداس.بقیه همین الانه.تو دفترچه ی انتخاب رشته هم رشته های صرفا ...

ببخشید یه سوال دیگه هم دارم

من الان دوره های نوبت دوم و روازنه رو مجاز شدم

الان میتونم دانشگاه خوارزمی و الزهرا و علامه رو بزنم چون اینا جز   روزانهو  و نوبت دومن

ولی  رتبم پایینه به این دانشگاه ها نمیخوره 

میتونم فقط بزنم همینجوری ، یا ثبت نمیکنه ؟؟

ببخشید یه سوال دیگه هم دارم من الان دوره های نوبت دوم و روازنه رو مجاز شدم الان میتونم دانشگاه خوا ...

اره مشکلی نیس فقط حواست باشه جای اون رشته هایی که احتمال قبول شدنت توشون بیشتره رو نگیرن.ولی اگه بزنی قبولم نشی میره سراغ اولویت های بعدیت

2738