2737
2734
عنوان

نامزدم چرا اینجوری می‌کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2363 بازدید | 128 پست
اره

چند سالته و شوهرت چند سالشه؟!پول داره و نمیده؟!یا نداره؟!

یا مسبب الاسباب🙏🌹 میشه برای باردارشدنم با جنسیت دلخواه همین ماه و بهتر شدن زندگیم یه صلوات مهمونم کنی؟!هرکی فرستاد بگه منم برای عاقبت بخیریش صلوات بفرستم❤️خدایا نمیدونم چرا عجیب دلم بهت قرصه این بار اصلا استرس ندارم شکم ندارم ممنونم ک ارام دلم شدی🙏❤️خیلی دوستت دارم من بنده خوبی نیستم خدایا اما تو بهترین و مهربون ترین خدای منی تو خیلی جاها ک من لیاقتشو نداشتم اما تو تنهام نزاشتی پشتم بودی و کمکم کردی خیالم تخته ک بهترینارو برام میخوای شکرت شکرت شکرت🙏❤️یا مسبب الاسباب خیلی ارومم میکنه این ذکر😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو چرا واست عجیبه میوه خوردن‌من مگه خونه شما میوه پیدا نمیشه ک من میخورم‌واست عجیبه چقد پروعه

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2738

عزیزم نمیخوام دلسردت کنم اما باخودش صحبت و اگ درست نشد و تغییر نکرد سعی کن از زندگیت حذفش کنی کسی ک بخاد از الان منت بزاره مطمینا در آینده هم ی دلیل داره واسه بهونه و منت و اینک توهم چندباری کوچیکش کن و بهش منت بزار اگ بدش اومد بگو پس تو هم اینجور میکنی من بدم میاد تغییر بده خودتا تا بفهمه چقد رومخه

عجب دیونه ایع نامزدت اگ میتونی جداشو چون بعد بدتر میشه . الانم اگ شرایط جدای نداری یجوری درستش کن پرو رو

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 
2706