2733
2734
عنوان

اونایی که کرونا گرفتن بیان

480 بازدید | 46 پست

یه سوال

از زمانی که علائم کرونا کم کم اومد تو وجودتون تا زمانی که کامل حالتون بد شد چقدر طول کشید؟

ایا علائم پشت به پشت و تند تند پیدا میشن یا چند روز طول میکشع؟

من ۳ روز داداشم بدن درد و ببخشید اسهال و تب داره

میگم نکنه کروناس

صددرصد هس

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سه روز طول کشید و الان ده روز میگذره و فعلا خوب نشدم

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   

همسر من روز اول سردرد داشت، فرداش تب و لرز و بدن درد. که بدن دردش شدید و ادامه دار بود. روز بعدش هم تهوع و درد معده و فرداش هم اسهال. البته که ریه اش هم درگیر نشد

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2738

من سه روز بدن درد داشتم بعدش تب و لرز بعدشم.سرفه اصلا آبریزش و اسهال نداشتم

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤

من از دیروز سرگیجه دارم‌گوشم اذیت میکنه

امروز یکی دوبار عطسه هم کردم

نمیدونم سرماخوردگی یا کرونا

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
2706