2733
2734
عنوان

کسی هست پرستار بخواد خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2346 بازدید | 198 پست
چرا میخوای پرستار بشی؟ بخاطر جا و مکان نداشتن؟ دنبال کار میکردی نیاز مالی داری با مشکل داری با خان ...

آره خوب هم جای خواب دارم 

هم نیاز مالی که هست 

و هم خوب چون خودم مشکل دارم با خانواده فرزند ۴ با اختلاف سنی زیاد 

هیچ وقت نشد بفهمم زندگی چی هست همش دعوا چند بار فرار کردم سر حرف خواهرم برادرم برگشتم ولی خوب اونا برای خودشون زندگی دارن از من بزرگ ترن سلامتی دارن نمیتونن درک کنن من چی میکشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داداش برای خودت کارمیخوای؟ خوب به این شرک ها بسپریاروزنامه بگیر

آره ولی خیلی سپردم ولی میگم یکم سر مسائلی نشد یک جایی هم مشغول بودم سر حرف خواهر برادرم برگشتم که الان صد دفعه میگم غلط کردم آرامش داشتم خودم گند زدم 

2728
https://t.me/hamzistanepars این تلگرامه ولی انگار سایت و پیج تو اینستا هم داره . سایتش برام باز نش ...

ممنون من زیاد از فضای مجازی سر در نمیارم اینستاگرام ندارم با تلگرام میشه؟🙏

2738

حتما پرستاری میخای؟

کارای نگهبانی هم زیاده هم جا خواب داره

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
من دیگه زنگ نزنم؟

اگه زحمت نمیشه اگه باز کار خوب بود که با شرایط من اوکی تر باشه خوب برام خیلی بهتر واقعا ممنون از شما ایشالا همینطوری که به منو کرک کردید و کمک کردید هر جایی مشکلی پیش اومد خود خدا گره رو باز کنه🙏🤲

2706