2726
عنوان

کسی هست پرستار بخواد خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2346 بازدید | 198 پست
دقیق نگفتین چه محدودیتی دارین . الان مثل ادم عادی میتونین کار کنید؟اگه میتونین پس چرا میگین محدودیت ...

از لحاظ جسمی خوب محدودیت دارم کار سنگین باشه نمیتونم چون هم به قفسه سینم هم به پام فشار میاد 

از لحاظ روحی هم که داغونم هیچ چیزی از خانواده ندیدم الانم که فقط باز دعوا فقط میخوام جایی باشم هیچ کدوم رو نبینم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من یکم تحقیق میکنم .خبر میدم حتی اگه به نتیجه هم نرسم باز خبر میدم منتظر نمونید .احتمالا یه روز طول ...

خیلی ممنون میشم به خدا پسر بدی نیستم فقط از دست خانواده دیگه تحمل ندارم منم میخوام بدون استرس زندگی کنم😔

خیلی ناراحت شدم. خدا بهتون سلامتی و شغل خوب بده.  اولین باره اومدم تو تاپیک یه آقا. امیدورام م ...

ایشالا سلامتی که بعد مرگ میشه 

کار خوب مهم نیستدفقط،دلم میخواد یکم آرامش اعصاب داشته باشم هیچ وقت از مادر پدرم نمیگزرم هیچ وقت چون کار خیری نکردن 

منتی نباشه خیر نکن ولی چرا شر میرسونی

بازم ممنون🙏🙏

خوب میگم من غیر چوپانی کار خدماتی و باغبانی هم انجام دادم ولی سر همین محدودیت ها هم اون ناراضی از کار میشو هم خودم عذاب وجدان پیدا میکردم چون به شدت مسئوليت پذیرم دلم میخواد کم کاری باشه تو کارم

2706