2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منو بلایک بیام بذارم چندتادارم خیلی قشنگن🥺

🐥🧸جییییییییغ جیییییییییغ جیییییییییغ....                       چیه؟  چرااینجوری نگامیکنی؟  جیغ ندیدی ؟امضای خودمه دوســ دارم جیغ بزنم   🔪🏃‍♀️تاحالادیدین کسی هم سگ اخلاق باشه🐶هم شوخ طبع👻 ودرعین حال مغرور😌ومهربون وخجالتی؟....سلام اون منم✋🏻  منوبی موقع ازخواب بیدارمیکنین قابلیت استخدام توداعش دارم🔪💔☠️
2738
منو بلایک بیام بذارم چندتادارم خیلی قشنگن🥺

وای پروفایلت 😁

هوای دل ببین باران شده شب است و ماه من پنهان شده💔برای آسمان آرامشی بیا ببین دلم طوفان شده💔به خواب من بیا آرامشم ببین چگونه نازَت میکشم💔ببین هوای دل ماتم زده من از خواب تو دست نمیکشم💔

مداحی حسن خلج اکثرا خوبه 

صدای حمید منتظر خیلی عالیه

صدای مهدی سماواتی سوزناکه

علی کرمی اشعار بسیار ناب و متین می خونه

ز آتش پنهان عشق هر که شد افروخته    *    دود نخیزد از او، چون نفس سوخته    *   دلبر بی خشم و کین، گلبن بی رنگ و بو ست    *   دلکش پروانه نیست، شمع نیفروخته     *   در وطن خود گهر، آبله ای بیش نیست  *   کی به عزیزی رسد، یوسف نفروخته

مداحی  قبر بی نشونی (متنش اینه: به قبر بی نشونی با گریه نامه میدم نمیرسه جوابت ولی ادامه میدم. تو یه احساس غریبی توی قلبم هميشه حال منم خوبه کنارت ) از مجید بنی فاطمه. 

مداحی شرمندگی(متن: بخون از تو چشمام تو شرمندگیمو، بمون تا بسازم بازم زندگیمو، یه خونه می‌سازم برات ای بهارم، همون اول از در میخو در میارم) از مجید بنی فاطمه

وای پروفایلت 😁

جینگول پینگولههه😌😚😂😍✋🏻❤🧸🐥

🐥🧸جییییییییغ جیییییییییغ جیییییییییغ....                       چیه؟  چرااینجوری نگامیکنی؟  جیغ ندیدی ؟امضای خودمه دوســ دارم جیغ بزنم   🔪🏃‍♀️تاحالادیدین کسی هم سگ اخلاق باشه🐶هم شوخ طبع👻 ودرعین حال مغرور😌ومهربون وخجالتی؟....سلام اون منم✋🏻  منوبی موقع ازخواب بیدارمیکنین قابلیت استخدام توداعش دارم🔪💔☠️
2706