2137
2106
عنوان

زنگ بزنم ب همسر سابقم

942 بازدید | 72 پست

ب نظرتون زنگ بزنم بگم از بلاک درم بیاره واسه این ک ما دو تا رو از هم جدا کنن دعا گرفتن میدونم خیلی همو میخواستیم مشکلی نداشتیم اصلا.اگخ زنگ بزنم و جوابم و داد یعنی چی بگم بهش کرونا گرفتم دلم گرفته

من به دعا گرفتن اعتقاد ندارم

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

نه واسه چی ز بزنی اگه جواب نده بیشتر حالت میگیره 

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
2124
2050

بنظرمن ک اینکارو نکن

ب دعا اعتقادی ندارم

اگر جدا شدین ینی ب اندازه ک لازم بوده همو نمیخاستین

اگر بخادت بلاک نمیکنه

پس بیخودی خودتو کوچیک نکن

برام جالبه ک وقتی یکی میگه دیشب کتک خوردم خیانت دیدم و و و  همه همدردی میکنن دعامیکنن مشاوره میدن و...  اما وقتی یکی ازشوهرش تعریف میکنه میگه فلان کارو کردبرام  فلان چیزو خرید میگن خب بما چه ؟ ک چی الان ؟!!  فقط چیزای بد بما مربوطه انگار....

میخواستت خودش برمیگشت بلاکت نمیکرد

بازم خودت بهتر میشناسیش

یوقت غرورتو نشکنه

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
خب نمیتونی اول دعا رو باطل کنی بعد بهش زنگ بزنی

👌👍👍

خدایا یه چیزی بگم؟ آروم میگم بین خودمون بمونه میگمااا به قرانت قسم به دل نگیری خدا اما دنیات یذره هم قشنگ نبود
2051