2726
عنوان

برای انتخاب رشته مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو لازم داره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 35 پست
یادم نیس عزیزم. بری کافی نت بهتر نیس

اره میخام ببرم کافی نت ولی نمیدونم تو برگه مقطعش رو چی بنویسم

کافی نت خودش میدونه چی بزنه؟

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/
اره میخام ببرم کافی نت ولی نمیدونم تو برگه مقطعش رو چی بنویسم کافی نت خودش میدونه چی بزنه؟

میدونه عزیزم

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونه عزیزم

ممنون❤

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/
خودمم میتونم با گوشی یا لپ تاپ؟؟یعنی چیز خاصی نداره ک بخاد اسکن کنه یا پیرینت بگیره و اینا؟

من پارسال انتخاب کردم اسکن عکسو میخاس

دلم میخواد کلی نوار کاست بزارم جلوم که از صدای تو پر باشن، برم کنار دریا لبه ساحل، بشینم زیر نورِ مهتاب تک تکشونو گوش بدم و حین گوش دادن صدای خودت رو از پشت سرم بشنوم و بعدش این انگشتات باشن که موهای در دسته بادمو پشت گوشم بزنن😌🌊🌸🤍
2728
من پارسال انتخاب کردم اسکن عکسو میخاس

پس عکس ۳در۴هم ببرم کافی نت؟؟

پس عکس ۳در۴هم ببرم کافی نت؟؟

اره حتمن.شناسنامه کارت ملیتم همرات باشه

دلم میخواد کلی نوار کاست بزارم جلوم که از صدای تو پر باشن، برم کنار دریا لبه ساحل، بشینم زیر نورِ مهتاب تک تکشونو گوش بدم و حین گوش دادن صدای خودت رو از پشت سرم بشنوم و بعدش این انگشتات باشن که موهای در دسته بادمو پشت گوشم بزنن😌🌊🌸🤍
سلام گلم منم دقیقا سوالم همین بود چجوری زدی مدرکی چیزی میخواد برا آپلود عکس چیزی؟من بدون کنکور میخو ...

با کنکور رو میدونم هیچی نمیخواد

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
اره حتمن.شناسنامه کارت ملیتم همرات باشه

ممنون

مقطعش رو چی بزنم؟؟کارشناسی؟؟کاردانی؟؟

و اینکه پیام نور میخام برم

ممنون مقطعش رو چی بزنم؟؟کارشناسی؟؟کاردانی؟؟ و اینکه پیام نور میخام برم

خوبستگی داره چی بخای بری.شاید اون رشتت کاردانی باشع کارشناسی نباشه...عع چه رشته ای میخای بری؟تجربی بودی؟

فقط عکس؟؟

اره فک کنم‌.یادم نیس

ممنون مقطعش رو چی بزنم؟؟کارشناسی؟؟کاردانی؟؟ و اینکه پیام نور میخام برم

من پارسال پیام حسابداری زدم ازبس راجبش بدگفتن پشیمون شدموقبول شدم نرفتم😑نشستم ب خوندن ک کنکوربدم ازدواج کردم کلن اونم ول کردم😐😂باز امسال میگم یا پیامی چیزی برم یام دوباره بخونم

خوبستگی داره چی بخای بری.شاید اون رشتت کاردانی باشع کارشناسی نباشه...عع چه رشته ای میخای بری؟تجربی ب ...

چجوری بفهمم کدوم رشته کاردانیه یا کارشناسی؟؟تو دفترچه ک هیچی ننوشته😢

مهندسی پزشکی مثلا

2706