2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه خرگوش و پوشک کنم نفرینم نمیکنه یا اذیت نمیشه ؟؟

چرا اذیت میشه

عزیزم خرگوش ها جای دستشویی شون رو یاد میگیرن اونم خیلی سریع 

اگه یاد بگیره تو جای مشخص دستشویی کنه نیاز به پوشک نیست

خرگوش دوستم فقط تو قفسش دستشویی میکنه یه ظرف های مخصوص دستشویی خرگوش هم هست که از پت شاپ میتونی بخری و یادش بدی تو اون دستشویی کنه یا حتی یادش بدی که بره توی حموم خونه دستشویی کنه البته اگه تو خونه نگهداری میکنی

یکم زمان و حوصله میخواد ولی تو یه هفته کاملا یاد میگیرع که باید کجا دستشویی کنه

مگه نمیگم لایک نکن😡افرین😁😁بیشتر ببین.                        اگه میخوای یکی همیشه دوست داشته باشه تنهات نذاره و وفادارت بمونه ، وقتی از سرکار برمیگردی دورت بگرده و همیشه مواظبت باشه سگ بگیر❤🐕                                                            /خدای من خدای حیوانات است!خدای پاکی ها☺.                       هیچ حیوانی بد/شوم/نحس/نجس/شیطان و.... نیست!!                       بهم بگید اگه   اون عنکبوتی که توی اتاقمون میکشیم تمام  عمرشو فکر میکرده ما دوست و هم اتاقیش هستیم چی؟💔🕷                                                                                      سوالی راجع پت تون داشتین در خدمتم خصوصا سگا😃.     دامپزشک اینده😍        ماکانی ام😎✌🏻شدیدا حامی حیوانات
2728
مگه حیوانم پریود میشه؟

نمیدونستی؟تمام موجوداتمونث پریود میشن 

حتی سگ ماده ی ماهم پریود میشد با این تفاوت که سگ ها ۶ماه یک بار بین دو هفته تا بیست روز پریود میشن نه هرماه

خرگوس ها پریودشون منظم نیست

مگه نمیگم لایک نکن😡افرین😁😁بیشتر ببین.                        اگه میخوای یکی همیشه دوست داشته باشه تنهات نذاره و وفادارت بمونه ، وقتی از سرکار برمیگردی دورت بگرده و همیشه مواظبت باشه سگ بگیر❤🐕                                                            /خدای من خدای حیوانات است!خدای پاکی ها☺.                       هیچ حیوانی بد/شوم/نحس/نجس/شیطان و.... نیست!!                       بهم بگید اگه   اون عنکبوتی که توی اتاقمون میکشیم تمام  عمرشو فکر میکرده ما دوست و هم اتاقیش هستیم چی؟💔🕷                                                                                      سوالی راجع پت تون داشتین در خدمتم خصوصا سگا😃.     دامپزشک اینده😍        ماکانی ام😎✌🏻شدیدا حامی حیوانات
نمیدونستی؟تمام موجوداتمونث پریود میشن  حتی سگ ماده ی ماهم پریود میشد با این تفاوت که سگ ها ۶ما ...

نه والا جل الخالق 

پس اینا که حیوان تو خونشون نگه داری میکنن چجوریه سگ پوشک میشه اون دوره یا همینجوری راه میره میریزه😔

نه والا جل الخالق  پس اینا که حیوان تو خونشون نگه داری میکنن چجوریه سگ پوشک میشه اون دوره یا ه ...

نوار بهداشتی مخصوص سگ وجود داره معمولا بعد فحل سگ رو عقیم میکنن این باعث میشه خوش رفتار تر باشه و عمر سگ طولانی تر بشه و دیگه پریود هم نمیشه

من خرگوشم نره و خیلی تمیزه.اصلا هرجایی جز قفسش ادرار و دستشویی نمیکنه.بعضی وقتها که ادرارش یکم روی پاش میریزه میشورمش و هیچ مشکلی نداره. حتی خودش بدش میاد جایی ک میخوابه کثیف باشه.کلا خیلی کیوته 😍

خرگوش نجس نیست نه ادارش نه مدفوعش . 

حمام تباید بکنی چون سکته میکنه و اب میره تو گوش و دماغص میمیره

یعنی چی پوشکش کنم مگه اسباب بازیه؟

خودش جای دستشویی شو یاد میگیره

پریودیش خونریزی نداره

و اینکه خرگوش مدفوع خواره شما با این حساسیت کلا حیون خونگی نگیر لطفا😑

تازه وارد نیستم . تعلیق شدم به ناحق😑.