2137
2106
عنوان

توکل یعنی چی بیاید بگید

86 بازدید | 12 پست

من چند ساله طلاق گرفتم 

از نظر روزق میدونم خدا تعیین کرده و چیزی و ک روزیم هست میاد.

فقط موندم ازدواج هم دست خداست یعنی اونی ک خودش بخواد میشه اونی ک خودش بخواد میاد سد راهم؟هر موقع خودش بخواد میشه؟

من نباید کاری کنم یعنی؟؟

چیزی که می‌گم نظر شخصیمه : رها کن. چیزی که باید اتفاق بیفته در زمان و شرایط و مکان مناسب اتفاق می افته به خواست خدا.

هیچ آرزو و هیچ چیزی رو سفت نَچَسب. بذار انرژی جهان هستی با انرژی تو در تبادل باشه.

انقدر احساس راحتی و آرامش داشته باش که انگار چیزی که درست و مطلوبه اتفاق افتاده.

مرا قولیست با جانان که جانان جانِ من باشد ♥️ هر بژی کورد

تو باید بخوای تلاش کنی در کنارش نتیجه رو بدون نگرانی بسپری ب خدا چرا؟ چون خدا جز خوبی برات نمیخواد

البته سخته ترس و نگرانی رو مهار کرد چون زمان نامعلومه

خدایا منم نی نی میخوام☝️بغلمو پر میکنی؟❣

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

چرا، نمازاتون به موقع بخون و این کارایی ک میگن برا ازدواج خوبه بکن. مثلا قرآن بخون منم همین کارارو میکنم. دعای معراجم خیلی خوبه

هنوز صداش توی گوشمه که میگفت:                                                             مکان و زمااان مَفعِـــل، مَفعَلَة بُوَد، اسم تفضیـــل أفعل و فُعلیٰ💃، نانای اصغر و صغری💃، نانای اکبر و کبریٰ💃، اکبر و کبری...   چیه؟    
2124

تو باید تلاش بکنی البته نمیدونم چه تلاشی و خدا هم کمکشو بیشتر میکنه چندتا کشاوز یودن میشینن و کار نمیکنن و فکر کنم امام علی بهشون میگه چرا کار نمی کنید میگن ما متوکلان به خدا هستیم و امام میگه شما متکیان مردمید البته این در مورد شما که خانم هستید فرق میکنه ولی باید تلاش کرد 

2050
چه کاری برای ازدواج خوبه یعنی؟؟

نماز جعفرطیار، سوره های طه، ذاریات، دعای یستشیر 

سرچ کن میاره

هنوز صداش توی گوشمه که میگفت:                                                             مکان و زمااان مَفعِـــل، مَفعَلَة بُوَد، اسم تفضیـــل أفعل و فُعلیٰ💃، نانای اصغر و صغری💃، نانای اکبر و کبریٰ💃، اکبر و کبری...   چیه؟