2726

من عزیزم

منم فرزند کوروش خون ایرانی به رگ دارم⚘منم ایرانی ازاده فرزند خشایارم ⚘من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ⚘                  🌹🌹 تقدیم به نیکان ایران زمین 🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مارم نمیبرع

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

اگه ما هم میبرد که الان اینجا نبودیم😁

🖤seni seviyorum🖤‌قوی بودن ملاک نیست ، شیر هم قویه ولی این گرگه که پاشو تو سیرک نمیذاره ! : )  ‌‍‏مڹٷ ۿيڄ إټىشێ  نمېٺۅڹۿ بسۋزۆنه ڿٶڼ مڼ ڂوډ جھڹمم ✌😉😹‌ کامنتام رو با کمال آرامش بخونید به جان خودم قصد دعوا و توهین ندارم؛) 
چرا نخوابیدی

چون تا ۱۲ شب تو ویلامون بزن و بکوب داشتیم الان حس و حال خواب ندارم اینقدر باندا بلند بود تمام مغزم پر از اهنگ 

منم فرزند کوروش خون ایرانی به رگ دارم⚘منم ایرانی ازاده فرزند خشایارم ⚘من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ⚘                  🌹🌹 تقدیم به نیکان ایران زمین 🌹🌹

من از ترس بی بی چک بی خوابم اینجا تحریک می کنن همه میخوان فردا صبح بزنن من نمیخوام مواجه بشم بنظرم زوده نزارین وسوسم کنن🥺💔

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️

راهکار بگم بخوابی؟ برو سرویس آب بخور خلاصه برای خواب آماده باش مسواک بزن و اینا یه یه ربع بعد از گوشی اقدام کن به خوابیدن بعد شروع کن "مدیتیشن، 1 دقیقه مدام سریع پلک بزن بعد چشمات خسته میشه بسته میشه بعد بدون تکون خوردن تو حالتی که راحتی بخواب و به این فکر کن که چقد خوابت میاد حتی الکی و خودتو خسته و آماده برای خواب بگیر و بگو چقد خوابم میاد خدایا شکرت که خوابو آفریدیو از این جمله ها به هیچی جز خواب فکر نکن راحت بخواب

2706