2737
2734

برعکس اصن خوب نیس 

پر از ادمایی ک نمیتونی فک کنی چقد دوروان 

چ خودم چ بقیع

جهت سرگرمی ام و با هیچکی هیچ کاری ندارم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضی کاربراش خیلی دوست دارم واقعا:]    

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2731

همه رواینجادوس دارم

ازمجازی فقط نی نی سایت ودارم

دنیای واقعی هیچکسوندارم درطول روزباهاش حرف بزنم،اینجامیام چرت وپرت میگم اون نیازبه حرف زدنم برطرف میشه

@نی_نی_یار_شب   تذکرمیده،یادخواهربزرگم می افتم

تو ک جیگری 😍😘

جووونز‌ فناتم😍😍😚😚😚🌺🌺🌺🌺💙💙💙💙💙

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2738
همه رواینجادوس دارم ازمجازی فقط نی نی سایت ودارم دنیای واقعی هیچکسوندارم درطول روزباهاش حرف بزنم،ا ...

وای مث من

ولی من خیلی چیزارم نمیگم حوصله نوشتن‌ندارم.کاش همه چی مجازی بود

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
همه رواینجادوس دارم ازمجازی فقط نی نی سایت ودارم دنیای واقعی هیچکسوندارم درطول روزباهاش حرف بزنم،ا ...

عزیزم ممنون از محبتت اگر تذکر میدیم فقط برای اینه که محیط سایت اروم و امن نگه داریم لطفا به دل نگیرید بعضی وقتها مجبوریم  

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
من😍❤️ خیلی دوس دارم  حس خوبی بهم میده خصوصا وقتی نی نی یار میبخشه مارو 🙈🙈😂🤣😍😍

از دست شما کاربرها    

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2706