1874
2106

معتادشم/:

'There's milion reasons why I should give you up  ,but the heart wants what it wants  معنی♡میلیون ها دلیل هست ک من باید تورو بیخیال بشم،اما دل وقتی ی چیزی رو بخاد میخاد/:شماهم مثل من وقتی از یک چیزی خوشتون میاد دوسه باراسکرین شات میگیرین؟!(حتی آهنگی رو ک دوس دارمو دوسه باردانلود میکنم)!یا من دیوونم؟!🤕🤔  🔺استارترهایی ک پست هامو ن ریپ میزنین ن لایک لطفا قبلش بگین ک پست های من ب پشمتون نیس تا دیگ من از ی تاپیک دیگ بیرون نیام (بخاطر تاپیک شما)انصاف نیس با این گوشی هنگم و مغز فسفر سوزم برا شما تایپ کنم بعدم هیچی ب هیچی     ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه!  آدم بی دلیل یِ آهنگو دوبار گوش نمیکنه،دوبار بِ چشمای هیچکس نگاه نمیکنه،بِ ی نفر دوبار فرصت نمیده،هیچ تکراری بی دلیل تبدیل ب تکرار نمیشه!/:💛😊 #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد🙃♥

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

بخاطر اینکه راحت‌ میتونی‌ درد و دل کنی سوال بپرسی و از تجارب‌ و اتفاقات دیگران بهره ببری و اینکه کلینیک‌ ک داره خیلی عالیه میتونی مشکلاتت‌ رو بگی

لطفا برای معلم شدنم و درست شدن شغل همسرم یه صلوات مهمونمون کنید ممنونم🥺🌹❤در من چه میگذرد آن زمان ک جهان در حال گذر است...
2124
2114

دوسش دارم ولی خیلی قلبمو شکستن کاربرای تعصبی و قضاوتگر

یک دختر مستقل و خودساخته💪                                        کاربر خاموش از آذر 97 🅾                                            قدبلند و چشم سبز  

من نیستم ولی از خانومای باشخصیتش خوشم میاد😊

هنوز صداش توی گوشمه که میگفت:                                                             مکان و زمااان مَفعِـــل، مَفعَلَة بُوَد، اسم تفضیـــل أفعل و فُعلیٰ💃، نانای اصغر و صغری💃، نانای اکبر و کبریٰ💃، اکبر و کبری...   چیه؟    

برعکس اصن خوب نیس 

پر از ادمایی ک نمیتونی فک کنی چقد دوروان 

چ خودم چ بقیع

جهت سرگرمی ام و با هیچکی هیچ کاری ندارم

من همونیم ک نع مذهبیا قبولش دارن نع غیر مذهبیا                                      https://t.me/Hich_zhچنـل نوشتع و دکلمم.

بعضی کاربراش خیلی دوست دارم واقعا:]    

من یه فیلم باز و انیمه باز حرفه ایم😎هر انیمه ای خواستید پیشنهاد میدم😁وقتی میگم فیلم منظورم مستند هم هست ؛مستند خیلی مظلوم واقع شده پس ببینیمشون😍طرفدار موسیقی راک و پینک فلوید🎸🥁🌈دررابطه با نام کاربریم بگم ک اخلاقم شبیه جودیه من مثل جودی انرژیم زیاده کودک درونم همیشه فعاله عاشق شاد کردن دیگرونم هم احساسم و نشون میدم هم میریزم تو خودم 🧣🧡💙منتهی نمیدونم بابالنگ دراز من کدوم‌گوریه ولی به زودی پیداش میشه😐💔
2051