2733
2734
عنوان

خیلی خیلی خیلی حسادت خواهرشوهرمو میکنممم

| مشاهده متن کامل بحث + 1602 بازدید | 67 پست
عزیزم کارش یجوریه اصلا نمیتونه درس بخونه  و کارش به محل زندگی ما ربط داره  و نمیشه برگردی ...

احساس میکنم زندگی خواهر شوهرت خیلی تو زندگی و انتخابت تاثیر گذاشته که به گذشته و خواستگارهایی که داشتی فکر میکنی ولی این راهش نیست 

میتونین باهم پیشرفت کنین باهم شاد باشین اگههمدیگرو واقعا دوست دارین❤️

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😐💔اکثرا اینجوری هست زندگیا😑

دقیقا بعضا منم غبطه میخورم به دختر خالم یا مثلا خواهرشوهرم که بالاتر از سطح خودشون ازدواج کردن چرا دروغ بگم ولی میبینم خودمو عذاب میدم زود خودمو میزنم به بیخیالی البته خداروشکر میکنم من شوهرمو خودم با عقلم انتخاب کردم اونیکه میخواستم هس تمام معیارهایی که میخواستم داشت حیفم اومد به خاطره تحصیلاتو و پول ردش کنم الانم وضع مالیمون خوبه تحصیلاتم میخواست ادامه بده به خاطره شغلش نتونست ولی دیگه همه چی یه جا نمیشه 

2738

الان دقیقا برای چی باید حسادت کنی انتخاب خودت بوده با چه فردی ازدواج کنی اینکه دیگه حسادت نداره 

کسی حسادت میکنه که خودش خیلی پایین باشه.. 

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️

راه درمان حسادت اینه : حست رو بپذیری ولی بر مبنای اون هیچ کاری انجام ندی.

برای مثال از روی حسادت آسیب نرسونی به کسی، پشت سر فردی که بهش حسادت داری حرف نزنی و ...

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرِ تازه🤰🏻🥰🤍🐥 دانشجوی دکتری💓پژوهشگر👩🏻‍🔬رشته و شغلی که از اول عاشقش بودم🫀کوردِ زاده‌ی تهران و در حال حاضر مسافرِ سرزمین‌های دور🍭ما دخترا باید سعی کنیم همیشه مستقل باشیم🦄پس از حالا واسه مستقل بودنت برنامه‌ریزی کن🤞من دوست دارم در حد توانم در آگاهسازیِ دوستانم در این سایت تلاش کنم و این کارو به بقیه هم توصیه می‌کنم💚کتابهای خوبی که میخونم رو بهتون معرفی می کنم در این هشتگ: #کتاب_با_نازوند 📚 توجه !! اگه یه تاپیکی رو قفل می‌کنم به این دلیله که احتمالا در اون بازه‌ی زمانی وقت ندارم پاسخگو باشم و نمی‌خوام شرمنده‌ی الطاف عزیزان بشم. 
اصلا ربطی به تاپیک من نداره  من دارم از مشکلم میگم  درست نیست این حرفتون

ببین عزیزم از زندگیه خودت لذت ببر از امکانات خودت  اگه حواستو بدی به زندگیه اون دیگه لذتی از زندگیه خودت نمیبری متوجه نعمتایی که داری  نمیشی 

استارتر تجربه ی خودمو بهت میگم

اگ این حسادت یکی دو ماه بذاری طول بکشه

میشه جز دایره ی توجهت

دیگه کنترل ذهن نداری. همه ی ذهنت میشه اون و همیشه مثه اینه ی دق جلو چشمته. هرجا بخوای بری هرکاری بخوای بکنی همش میاد جلو چشمت. خواهشا بخاطر خودت میگم حسادت نکن

خودتو قانع کن ک بهتراز اونی و تو ذهنت تمومش کن وگرنه برای همیشه این حساس بودن میمونه و نمیتونی فراموشش کنی 

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 

اووووو پس من چی بگم

کل فامیل منتظر بودن ببینن من با کی ازدواج میکنم😂😂😂 انقد که خواستگار رد کردم

پدرم فرد سرشناس و ثروتمندین و من تک دختر ، تحصیلات عالیه، ظاهر خوب، اندام خوب

خیلی از پسرای فامیل و رد کردم😅😅😅

خلاصه وقتی ازدواج کردم اولین نفر عمه ام دقیقا شب بله برونم اولین تیکه رو جلو شوهرم انداخت😅😅😅

و بعدش از گوشه کنار بارها شنیدم

من عاشق شدم، شوهرم ازم کوچیکتر بود ظاهر و اخلاقش عالی ولی هیچی نداشت خودش بود و لباسای تنش

منم سفت و سخت وایسادم تا باهاش ازدواج کردم

اولش خیلی سختی کشیدیم اما الان خداروشکر خوبیم

خیلی از اطرافیانم که خیلی از من و خانواده ام پایین تر بودن با چه خانواده هایی از نیاوران و ولنجک و … وصلت کردن

و من برعکس ازونجا رفتم اطراف تهران

امااااااا همونا هزاران مشکل دارن، یکی همسرش اعتیاد به گل داره

یکی هرز میپره و … یکی هیچی به نام خودش نداره و هر روز شوهرش میگه طلاق، یکی خرجشون و پدرشوهر پولدارش میده اما آمار لباس زیرش و هم داره و هرچی بخواد بخره باید هزارتا جواب پس بده

اما ما تو این چهار سال از زیر صفر شروع کردیم، زندگیمون مال خودمونه، سختی زیاد کشیدیم اما کم نیوردیم، قدر داشته هامون و خیلی میدونیم و داریم از همه اونا جلو میزنیم، هرچی خریدیم بنام جفتمونه و …

من نمیدونم آخرش چی میشه ممکنه ما هم شکست بخوره زندگیمون هیچکس از فرداش خبر نداره، اما من تک تک راههایی که رفتیم و دوست دارم، ما واقعا زندگی رو زندگی کردیم

خواستم بگم هیچوقت باطن زندگی خودت و با طاهر زندگی دیگران مقایسه نکن

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
2706