2726
عنوان

در کارای خونه چقدر باید کمک همسرم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 584 بازدید | 75 پست
خوابیده . 

به نظرم نی نی سایت نیا

اصلا مناسب مرد ها نیست 

جو اینجا ذهن شما مردارو بهم میزنه 

یه وقت خانمتون هم بیدار میشه میبینه کار به کشتار دسته جمعی میکشه

به خاطر کارای نکرده و گناه نداشته همیشه مجبور به عذر خواهی بودم🥺کاربریمو گذاشتم ببخشید که بدبختیم جلو چشمم باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کارتون  اشتباست که این سوال روپرسیدی چون نظرهامتفاوت وممکن خانومتون بابرخوردش ناراحت شه بهترین راه این که باهاش حرف بزنی نظرشوبپرس یابگو اگه شد بهم پیام بده بگو توچه کارهایی دوست داری کمکت کنم یاچجوری باشم... اینم بگو من مردم دوست دارم خانمم بگه چکارهایی روبراش انجام بدم...مطمئن باش رابطتتون خیلی صمیمی ترمیشه

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
والا همینم زیاده چیه اومده نصف شبی با زنای  مردم صلاح مشورت میکنه!!!! زن بدبختش الان معل ...

خب الان شوهرای بدبخت ما هم معلوم نیس خوابن یا بیدار ما تو گوشی ایم ....مگه سایت  برای جنسیت زمان بندی مشخص کرده 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗

اگه شما قدر دان زحمات همسرتون باشید مطمئن باشید ا زشما انتظار نخواهد داشت بعضی وقتا با هم کار کردن برای خانم ها دوست داشتنی هست هر وقت که خسته نبودین وحوصله داشتین با همکاری هم کار خونه رو انجام بدین و برای هم خاطره های خوب بسازید حتی با کوچکترین کار 

هیچ ورزشی برای قلب بهتر از خم شدن و گرفتن دست افتادگان نیست   جان هولمز
والا همین یکی هم زیاده چیه اومده نصف شبی با زنای  مردم صلاح مشورت میکنه!!!! زن بدبختش ال ...

من الان اینجا به کسی آزاری رسوندم ؟

بی احترامی کردم ؟

خب اگر کمک نمیخواستم بی کار نیستم که بیام اینجا

خوشبحالت خواهر

عوضش یه بچه دارم ۲۴ ساعت مثل جاسوییچی ازم آویزون شده یه لحظه هم نمیذاره اب خوش از گلوم پایین بره🤣🤣

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
والا همینم زیاده چیه اومده نصف شبی با زنای  مردم صلاح مشورت میکنه!!!! زن بدبختش الان معل ...

سلام با احترام ب نظر شما دوست عزیز کاملا مخالفم  راستی  میشناسمتو💋

ببین ایشون سوال بدی نپرسیده؟!!!اینکه الان بیدار همسرش خواب لاید خوابش نمیاد😂 مث منو.شماااحالا منو.شما  سرمون توگوشیه بده مگه من سرم گوشیه همسرم خوابه 

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55
شما همون آقا هستین؟که میگفتین زنم چاقه 

بچه ها حسرت نخورید اینم یکی از همون شوهرامونه🤣🤣🤣🤣

به خاطر کارای نکرده و گناه نداشته همیشه مجبور به عذر خواهی بودم🥺کاربریمو گذاشتم ببخشید که بدبختیم جلو چشمم باشه
2706